Magio Go na PC

Otázka

• 0

Dobrý deň,

mám WIN 7 a nedávno mi aktivovali Magio go. Po rôznych peripetiách sa mi ho podarilo za pomoci vášho technika spojazdniť na Mozille (BTW stálo ma to 10e, ten technik). Ale ak som to dobre pochopila, Magio Go je robené skôr pre Chrome, tam ide archív aj niektoré programy, ktoré mi v Mozille nejdú (napríklad Discavery).

V staršom fóre z januára s názvom Nefunkčný View Right Web Installer som sa dočítala:

včera sme odštartovali pilotnú prevádzku nového rozšírenia Magio GO, ktoré by malo pomôcť zlepšiť funkčnosť webovej verzie Magio GO.  Rozšírenie je aktuálne dostupné pre prehliadač Chrome (Windows aj pre MAC) a je potrebné ho nainštalovať - návod nájdete priamo na portáli magiogo.sk. Momentálne pracujeme na ďalšom vyladení webového prehrávača, ktorý budeme postupne aktualizovať.

Na magiogo.sk som však žiaden podobný návod nenašla. Je tam iba ako niečo dotiahnuť do Chrome, ale ja som už niečo na začiatku do Chrome doťahovala, žiaľ nepamätám čo.

Neviete mi s tým pomôcť?

Vopred ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

ved este aj na mozille pise ze ide len v obmedzenom rezime a to ti technik musel povedat, ze to je robene pre chrome

ked si kliknes na chrome, a das magiogo tak tam mas presny postup ako to naisntalovat na chrome, pridas a povolis doplnok, resrtartujes a pozeras 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No presne niečo také som urobila na začiatku a ... nepozerám.

Práve ani ten technik nevedel, prečo to nejde. Preto ma nasmeroval na Mozillu, že možno tam to pôjde. Ide, ale v obmedzenom režime.

Netreba pridať ešte nejaký iný doplnok? Alebo čo mám ešte nastaviť?

Snáď odborníci mi budú vedieť odpovedať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak to pomôže k riešeniu problému:

1. Nezobrazuje sa mi tam dole 'trojholníček' - play. Možno nemám nainštalovaný nejaký player ...

2. Ten technik zistil, že mám WIN 7, service pack 1, čo ak som dobre pochopila, je nejaká staršia verzia, asi už existuje aj service pack 2, 3 ... On mi odporúčal preinštalovať na WIN 10, ale čo som pozerala vo fóre, ani to nemusí pomôcť a telka na Chrome by mala ísť aj pod 7-kou. Veľmi sa mi do preinštalovania nechce, radšej keby sa našiel spôsob preinštalovať na vyšší service pack.

Bola by som rada, keby ste našli riešenie, pretože ten archív by bodol ...

Vďaka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak to pomôže k riešeniu problému:

1. Nezobrazuje sa mi tam dole 'trojholníček' - play. Možno nemám nainštalovaný nejaký player ...

2. Ten technik zistil, že mám WIN 7, service pack 1, čo ak som dobre pochopila, je nejaká staršia verzia, asi už existuje aj service pack 2, 3 ... On mi odporúčal preinštalovať na WIN 10, ale čo som pozerala vo fóre, ani to nemusí pomôcť a telka na Chrome by mala ísť aj pod 7-kou. Veľmi sa mi do preinštalovania nechce, radšej keby sa našiel spôsob preinštalovať na vyšší service pack.

Bola by som rada, keby ste našli riešenie, pretože ten archív by bodol ...

Vďaka.

V prvom rade žiaden service pack 2, 3, .... na Win 7 neexistuje. Myslím, že je zbytočné prechádzať na Win 10, možno by si okrem iného vyriešila problém s MagiomGo, ale mohli by sa objaviť problémy s tvojimi programami, ovládačmi, nastaveniami atď. Okrem toho Win 10 má dosť odlišné prostredie ako Win 7.

Ja by som ti odporučil nainštalovať si Chrome, žiaden FF, IE, Operu a pod. Spustíš Chrome, nainštaluješ MagioGo, prihlásiš sa pod svojim kontom, pri snahe o spustení TV vysielania ťa to vyzve na inštaláciu pluginu (klikneš na ......."tu", a v novom okne na "Pridať do Chromu"). Potom ťa vyzve na inštaláciu playera (zase klikneš na .... "tu"). Reštartuješ Chrome a pôjde ti to.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

MagioGo na pc je pre zakaznika velmi nepohodlné. Us davno mala byt appka pre Windows store, rovnaká ako je pre Android smartfony. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar