Prenesenie čísla - to myslíte vážne???

Otázka

• 0

Dobrý deň,

dňa 20.11.2017 mi zriadila moja mama (v rámci akcie 50% zľavy na druhý paušál) paušál Happy S a novú SIM kartu (samozrejme spoplatnenú 10€) s tým, že mi aj prenesiete číslo z mojej starej SIM karty na túto novú. Ubehli  dva týždne, číslo prenesené nie je a ani paušál využívať nemôžem. Volali sme na infolinku, kde nám povedali, že číslo nepreniesli, treba spísať reklamáciu (jej text samozrejme nevidíte lebo sa to spisuje cez telefón) a 30 dní ešte nebudem mať paušál ALE faktúru (ktorá mimochodom ešte neprišla, pričom zmluvu už mám)  zaplatiť musím lebo bola vystavená v novembri. Chcem sa opýtať začo??? Začo mám platiť faktúru keď Vaše služby nevyužívam a 30 dní ani nebudem? To je v Telekome bežný postup, zaviazať si klienta, nič mu neposkytnúť ale chcieť za to peniaze? Prepáčte ale skutočne by som pochopila, keby došiel ospravedlňujúci email že ste zabudli preniesť to číslo a vyskytla sa komplikácia a teda môžem využívať Vaše služby až od Nového roka. Poďakovala by som za korektné správanie a tešila sa na nový paušál. Ale toto...ani bu ani mu, zákazník si musí všetko zisťovať sám a ešte aj platiť za služby ktoré nemôže využívať. Všetky telefonáty sú predsa nahrávané, tak by bolo fajn si prehrať objednávkový telefonát kde bolo vyslovene objednané prenesenie čísla - nebolo to vykonané, čiže je chyba na Vašej strane a nemáte dôvod mi účtovať Vaše služby, ktoré nevyužívam! Veľmi zlá reklama Telekom!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

ak to chces mat na papieri alebo nejako spisane zadaj podnet https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam alebo postou , zavolaj im ze co je s tym ? a pri prenose nemusi byt problem iba u nich ale aj u povodneho operatora ak neuvolnil cislo... ale je to len konstatovanie ....

tu sa ti k tomu nik nevyjadri, je to forum :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar