Modem a router zásielka kurierom

Otázka

• 0

Zdravim, objednal som som si optický internet 28.11.2017 zriadenie samoinstalaciou nevie mi niekto povedat kedy bude doručená zásielka kurierom??? Na zákazníckej linke mi povedali že mesiac a na predajni do troch pracovných dní...nerozumiem prečo to zaslanie tak dlho trvá veď to neposielajú z Nórska

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

cosi, mesiac urcite nie :D buduci tyzden by si to mal mat , ale vacsinou na optiku chodi na zriadenie pripojky technik - on ti to donesie

ak nepride lebo pripojku mas, tak buduci tyzden to mas iste

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Opticky kábel je už zavedení všetko len čakám na kuriéra technik to má prísť len skontrolovať keď to zapojim...technik že nepríde kým nebudem mať príslušenstvo... Ale toto je za opicami tento systém veď z BA mám zásielku na druhý deň keď si niečo objednám z netu..

Editoval Max123

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po mesiaci a pol sa mi ozvali, že by to prišiel pozrieť technik :D akože ďakujem pekne za takéto služby a hlavne keď som pýtal pri objednávke tak do týždňa to budete mať Max 22dni...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No čo mám osobne skúsenosť mne do pár dní prišiel kuriér ale to vtedy posielali tuším cez kuriérske spoločnosti teraz ak sa nemýlim už to sami rozosielajú, hlavne mal si ich tlačiť kedy ti to pošlú, lebo mesiac a pól je dosť dlhá doba. 

Ale toto je za opicami tento systém veď z BA mám zásielku na druhý deň keď si niečo objednám z netu..

No lenže takto to porovnávať sa asi nedá, neviem to na 100% ale možno neposielajú modemy či mobily z Bratislavy, možno majú sklad v inom meste, keďže objednávaš v obchodoch ktoré majú asi sklad v Bratislave je jasné, že to príde hneď. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz