Balík XL a HD balík.

Otázka

• 2

Telekom si vôbec neváži zákazníkov ktorý platia tieto balíky. Prečo najprv komplet ponuku HD digi športov dajú do L balíka a teraz každý dostane dáku vianočnú akciu a zákazníci ktorý firme najviac prispievajú nič. Tak isto ako každý rok. Aký má význam HD športový balík? 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

A neda sa ten sportovy HD balik zrusit, alebo aspon zamenit za HD rodinny? Ak mas XL ponuku, osobne nevidim dovod to mat.Ved vsetky digisporty mas (a tiez eurosporty,nova sporty a sport 1,2..to vsertko v HD).A tie zvysne trace,fuel atd myslim nestoja za vela.Navyse je tam iConcert,ktory uz davno mal byt hudobnom baliku...A suhlasim s tebou, zakaznici s XL balikom nedostali ziadnu vianocnu akciu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak máš XL ponuku a zatelefonuješ im na infolinku, oni Ti ten športový balík na požiadanie zrušia. Ja som to tak urobil. Nie je s tým žiadny problém, stojí Ťa to 3 minúty telefonovania a mesačne ušetríš 5 eur.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chalani..dik za info..uplne zbytocne som si platil  doteraz vlastne HD sportovy balik, kedze mam XL TV..dnes som ho zrusil...Fuel TV a Golf HD ci Iconcerts som v zivote nepozrel...dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar