Viac za menej.

Otázka

• 0

Oslovili ma Vasi spolupracovnici, ze mozem na tri mesiace pouzivat magio TV+internet z L na XL za rovnaku cenu. Naslubovali mi po telefonu zrychlenie internetu z 30/3 na 80/8 a zrychlenie je iba 48/3. TV programy su v poriadku az na sekanie obrazu HD a rozkladanie na kocecky. Co stym? Poradte? Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

No ja mám to isté... lenže ja som permanentne prešiel z VDSL L na XL a mám tiež rychlost 48/3 a linku mám vybornú bezproblémov zvládne aj 80/8, takže ževraj musím počkat tyzden alebo 2 a ževraj by sa to malo zmeniť na tých 80/8

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@odlozil1, @roland185

áno, telekom to nezrýchli naraz, ale postupne časom to zvyšuje.. ak vám to nepôjde plnou rýchlosťou ani po 14 dňoch, kontaktujte poruchy na bezplatnom telefónnom čísle: 0800 123 777. Pozor ale! rýchlosť internetu merajte pokiaĺ je to možné cez kábel (PC/notebook pripojený cez kábel k routru). Rýchlosť na wifi závisí od wifi routra a aj od wifi prijímača, ktorý ale dosahuje v reále max tak 50-70 mbit/s a čím ďalej od routra ste, tým nižšia rýchlosť. Taktiež magio TV si berie určitú rýchlosť, takže ak meráte rýchlosť keď je zapnutý magio box, alebo keď sa nahráva, tak je možné že nameráte nižšie rýchlosti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To viem, to je jasné v tom sa vyznám :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak ako pise Matej a Roland , pockaj 2 tyzdne a potom to zmeraj , pocitaj samozrejme ze to nemusi byt 80 ale max odchylka +/- 5-10 Mbit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

roland185, Matej, Pepsi, vdaka Vam vsem za pomoc pri rieseni problemu. Budem cakat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od toho 26.11. ziadna zmena, navyse som volal do T-comu a bolo mi povedane co by som chcel, ze rychlejsie mi to nepojde. Hlavna vec, ze sa Telekom vystatuje, ako zrychluju a slubuju a slubuju a nakoniec ony holy. Prakticky som na tom horsie ako som bol, rychlost down stejna, up nizsia a navyse rozkladanie HD programov. Ze som dal na ich krasne reci, ale vydrzim to este dva mesiace a nepredlzim zmluvu a hotovo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zavisi od parametrov a kvality linky, kazda linka ma ine parametre, mozes byt aj blizsie ustredne ale ked je zasumena nic sa neda robit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nepoviem, ale oni oslovili mna. Premeral linku a uistil ma o tom, ze to bude fungovat. Tak preco takto klamu? Dufam, ze moja skusenost bude upozornenim pre ostatnych, ktorym T-com ponuka sluzby. Inak dik za odpoved filipec12.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar