VDSL - XL

Otázka

• 0

Dobrý deň, prešiel som z VDSL L na XL a dostal som takýto download a upload... tuším že by to malo byť okolo 80/8Mbps... Vie mi niekto poradiť že prečo mám taky download a upload? Vopred ďakujem za odpoveď.
6821913473.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

16 odpovedí na túto otázku

• 0

pockaj cca 2-3 tyzdne, linku mas dobru - teoreticke maximum 120 Mbit

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Okdedy si na XL ? Zrejme mas nastaveny redukovany profil ktory sa nastavuje z dovodu testovania stability, po 2 -3 tyzdnoch sa to automaticky upravi na profil zdopovedajuci 80 Mbit

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No akurát práve dneska mi prišiel ten novy router od kuriera som si to zapojil a na to 5 hodín mi zvýšili download ale iba na 50. posielam screen z linky.

192.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, mám ten istý problém. Dnes mi spravili magio internet VDSL- XL (80/8 Mbps) aj s televíziou. No sťahovanie mam len okolo 3,8 mb/s. Takže stačí len počkať ale to treba riešiť ? 

screen.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako vidím linku nemáš moc dobrú na 80mbs zvláda ti do 76Mb/s , Ak si počkáš tak by ti mali zvyšiť na 50-60mb/s, a ak ti nezvyšia po tyždni alebo po dvoch tyždňoch tak zavolaj na technicku a tam ti to preveria

Editoval roland185

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim, zapojim sa do tejto temy, ide o to ze mam 80/8 Mbps internet. Cez den mavam realne tak 50-55Mbps coz jej OK, ale priblizne uz dva tyzdne , vzdy tak navecer cca od 17-18.00 mi radikalne spomali rychlost cca na 3,00 Mbps , Dnes som mal doma aj technika, samozrejme rano, mi nameral nieeco cez 63 Mbps,

http://www.speedtest.net/result/6838367420.png

Viete mi prosim niekto povedat ako je mozne ze vzdy vecer mi rychlost klesne aj 20nasobne ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den pani, chcel by som sa spytat aj ja na rychlost internetu, vcera mi zavadzali VDSL v Nitre, program XL 80/8 ale rychlosti su www.speedtest.net/result/6901550771.png 

linka je :
AtXrW2.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zrejme mas nastaveny redukovany profil, ktory nastavuju vzdy. Mas vyborne parametre linky asi mas pred domom postavenu ustrednu lebo mas nulovy utlm linky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a na ako dlho sa nastavuje ten redukovany profil ? upravia to sami od seba ? alebo ich treba obvolat ohladom tejto veci, vdaka za odpoved s pozdravom :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je to nastavene softwarovo, upravi sa to automaticky po 1 dvoch alebo troch tyzdnoch

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj.. Kde v NR byvas, ze mas tak super linku? To musis byt niekde tesne pri rozvadzaci.. Ja na Vikarskej som rad za 30/3. Linka by pustiala teoreticky cca. 50Mbps. Ale je dost chybova.,...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobry den, presli 3 tyzdne, stale mi nezvysili na objednanych 80/8, stale je to polovicne, ako mam postupovat ? vedeli by ste mi to zistit ?

langdon2,  byvam na hlboka 9A, mala tu byt optika, nakoniec sme skoncili na vdsl-ku, vraj je blizko ustredna veru.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

volal som s technickou podporou pomerne dlho, no povedal mi pan, ze mi to zvysovat nebudu, ze oni tam vidia dosiahnutelne maximum len 70, kedze program je 80/8, tak tolko pustit nevedia,, sklamanie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.