HBO PROGRAMY V HD?

Otázka

• 0

Dnes  pozeram  ze    mam    HBO   HBO2  HBO3    bez    HD     oznacenia  co  sa  stalo  ? myslim   ani  kvvalita   toku   nezodpoveda  HD    , kedy   pride ku  naprave    ?   mate   to  aj  ostatni  ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

44 odpovedí na túto otázku

• 0

Lenze v Japonsku maju telekomunikacnu infrastrukturu fixne siete, technologie kadial to mozu sirit v 4K rozliseni trosku na inej urovni ako tu Telekom :D.. Na Slovemsku je to uz bezne ze to co je v Nemecku , Amerike 2 -3 roky k nam  to pride o 3-4 roky neskor a to co tam je beznym standardom sa u nas povazuje za zazrak alebo vymozenost. Snad sa to prichodom 5 G sieti zlepsi :D

V telekome su radi ze cez tu infrasktrukturu ide  pozerat HD programy + sucasne nahravat, ale na vacsich ulhoprieckach vyzera ta kvlaita obrazu pri SD fakt katastrofalne, mal by s tym nieco robit, lebo za chvilu nas predbehnu technologicky aj v Kazachstane

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nedavno som cital ze Telekom investuje do sieti a infrastruktury kazdy rok cca 140 mil € som zvedavy kolko z toho ide na rozvoj sieti na SK a kolko do CZ

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

TheSalko2: Ked si pozries ponuku balickov, tak tam mas jasne uvedene, ze HBO su v HD/SD, ja len tolko k faktom...

filipec12: po precitani tvojho prispevku som si spomenul, ked som mal este od telekomu dialup internet a p2p dc++, niektori uzivatelia zo zapadu mali ako pripojenie uvedene dsl. to som len zacal studovat, co je to za sluzbu a ticho som zavidel :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@emeron no práve že je tam HD/SD. To ale neznamená, že to musia púštať HD. Telekom keď pustí všade SD, tak nič neporušuje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

TheSalko2: Mylis sa, to znamena, ze dane programy vysielaju v oboch rozliseniach, nie bud alebo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@emeron no práve že je tam HD/SD. To ale neznamená, že to musia púštať HD. Telekom keď pustí všade SD, tak nič neporušuje.

Takych ovca zakaznikov ako si ty by mal Telekom asi najradsej.. HD tu malo byt uz riadne davno a je obrovska hanba ze doteraz nie je...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takych ovca zakaznikov ako si ty by mal Telekom asi najradsej.. HD tu malo byt uz riadne davno a je obrovska hanba ze doteraz nie je...

Ja sam trpim tym, ze si platim HBO a namiesto troch HBO HD kanalov mam iba jeden HD. Tiez som zakladal v inej sekcii vlakno o tomto probleme a pretelefonoval som s telekomom 30 minut na tuto temu. Takze keby si cital v kontexte cele vlakno, tak o tej ovci by si to nepisal. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matey stale nic? Uz ani len technicke oddelenie neodpoveda a moj podnet tiez bez odozvy. Pekny to start  v roku 2018 ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mozno by bolo dobre sa opytat niekoho, kto ma hbo programy od konkurencie, ci aj im vypadli hd verzie.Aspon by sme vedeli, ci sa telekom len vyhovara na dodavatela alebo je chyba na ich strane.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Operátor aktuálne eviduje problém pri dvoch kanáloch a dočasne šíri iba SD verzie.

Zákazníci Magio cez IPTV nemôžu už od poslednej tretiny novembra sledovať kanály HBO2 a HBO3 vo vysokom rozlíšení. Operátor tvrdí, že problém chce vyriešiť do pár dní.

Na HD pozíciách sa aktuálne šíria iba SD verzie spomínaných prémiových staníc. „Táto situácia vznikla na strane partnera, záležitosť riešime v súčinnosti s ním a opätovné nasadenie HD streamov očakávame každým dňom,“ povedal hovorca Telekomu Peter Gálik.

https://www.zive.sk/clanok/129627/telekom-hbo2-a-hbo3-iba-v-sd-kvalite-hd-sa-ma-vratit-coskoro/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hm skoro sa spamatali u zive.sk

No veď som im to včera až napísal, aby to vedeli ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže o kompenzácii ani neuvažujú.Len to riešenie v primeranom čase sa mi celkom nezdá.Či jeden a pol mesiaca(zatiaľ) je primeraný čas?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tu mala byť tá odpoveď dávno nie tu sa odpovedá na to čo chce. Ale aspoň sa cez živé človek dozvie cca kedy to bude... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tu mala byť tá odpoveď dávno nie tu sa odpovedá na to čo chce. Ale aspoň sa cez živé človek dozvie cca kedy to bude... 

a co si sa teda dozvedel? lebo z clanku ja nic 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a co si sa teda dozvedel? lebo z clanku ja nic 

„Táto situácia vznikla na strane partnera, záležitosť riešime v súčinnosti s ním a opätovné nasadenie HD streamov očakávame každým dňom,“ povedal hovorca Telekomu Peter Gálik.    aspoň toto. a nie ticho 3 mesiace a každý mesiac príspevok o ničom...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja by som to reklamoval, sice na zive.sk napisali, ze sa komepnzovat nechystaju no pride mi to divne platit si nieco co nemam . Minimalne reklamaciou clovek nic nestrati a ked uz nic tak mozno zaslu nejake darcekove predmety :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked vypadlo HD na HBO2 a 3, mal som jednu teoriu. Ale ta teoria bola velmi absurdna, tak som ju sem ani nepisal. Myslel som si totiz, ze to vypadlo preto, lebo Telekom spristupnil pred vianocami pre vsetkych kopec novych stanic na obmedzene obdobie a proste uz nemaju kapacitu, aby to utiahlo niektore HD stanice. 

Dnes, ked HBO2 a 3 su opat v HD kvalite a zaroven sa mi vypli tie spominane nove stanice, tak tato sialena teoria uz nevyzera tak absurdne. Tvrdenie telekomu, ze problem ne na strane dodavatela by bol potom smiesny. 

Alebo iba nahoda?

Editoval/-a TheSalko2

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes zasa  pozeram  ze   na HBO2 HD a HBO3 HD  nezodpoveda   toku HD      mate   to  aj  ostatni  znovu   ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar