Ovladac riadatorovych hlavic-nemoznost vyuzitia produktu

Otázka

• 0

Dobry den, uz dlhsie zapasim zo smart riadatorovymi hlavicami, ktore sa mi konecne podarilo sparovat s app. Avsak mam zakupeny aj ovladac radiatorovych hlavic OVLÁDAČ RADIÁTOROVÝCH HLAVÍC EQ-3 WALL THERMOSTAT za 50 Euro od Vas. Problem je, ze i ked uz APP ho pozna, ale nema ziadnu funkciu v systeme. Nedokazem ho nejako sparovat zo ziadnou hlavicou, iba mera teplotu a vlhkost. Ale nema ziadne vyzitie v systeme. Prosim o zaslanie navodu (ktory zasadne neviem najst..) a poppis ako viem tento produkt vlastne vyuzit. Dakujem JH

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

hlavicu a walltermostat musis mat v jednej miestnosti, potom budes nastavovat na hlavici teplotu skrz termostat ale pozor prednastavana teplotu pocita ako priemer aktualnej teploty z hlavice a z walltermostatu, cize ak chces aby bral v uvahu iba teplotu z walltermostatu tak chod v app do troch pomlcok nadsebou (to trojite rovnasa) tam das zalozku vykurovanie nasledne vpravo hore to ozubene koliesko a tam dole sa ti zobrazia miestnosti a tam si pre kazdu miestnos nastavis ako ma pocitat teplotu z ktoreho senzoru

PS: od de....v pomoc necakaj su radi ze vedia predat nefunkcny produkt a presviedcat ta ze chyba je vtebe, uteba, atd.  ..samozrejme klamu nonstop ved to mozes postrehnut tu na fore ak si cital o smarthome, kde popieraju aj exaktny dokaz a vlastne slova ktore tu napisali.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Parada!!!! Nasiel som to sparovanie  v samotnej Smarthome appke!!!  :-)))) Podarilo sa mi uz sparovat vsetky ziarovky so "systemom". Aspon si to myslim... Priradil som uz jednotlivym ziarovkam ich mietnost... akurat teraz neviem co dalej

Urcite by som na to dnes sam neprisiel bez tvojej pomoci, takze ti este raz velmi pekne dakujem. :-) Idem to skumat dalej. Snad mi pomoze aj dalsia tvoja raaa. Este ze mame ten predlzeny vikend!!!! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.