Predĺženie viazanosti pred skončením aktuálnej viazanosti + nárok na mobil

Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcem sa Vás spýtať, či si môžem predĺžiť viazanosť skôr, ako mi končí tá aktuálna (aktuálna končí až koncom februára 2018)? Môžem si to vybaviť cez internet a dostanem k tomu nový mobil + darček (tablet)? Momentálne platím za paušál XL 36,19€. Tento paušál by som chcel predĺžiť, no po prepočte na Vašej stránke mi píše, že XL paušál s novým mobilom ma bude stáť 41,99€. Viem dostať za vernosť nejakú zľavu? Mám na to nárok, keď som v Telekome od roku 2010? Momentálne mi započítavajú do faktúry "Happy vernostná zľava 7%" a "Zľava do faktúry 2 eur". Budú mi zľavy pokračovať, ak si to vyriešim cez internet?

Ďakujem za bližšie informácie. Pekný deň :-) 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Bežný zákazník môže cca 3 mesiace pred skončením viazanosti požiadať o nový mobil. Výhodnejší paušál, príp. zľavy treba konzultovať s pracovníkom Telekomu.

*skús napísať @Matey

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Gratulujem, konecne chapem preco su ceny na Slovenku take ake su. To co ti inde ponukaju za 15-20eur za to ty chces platit 42eur...

Jasne, ze potom operatori nechcu znizovat ceny, ked sa najde dost ludi, co im bude platit dvojnasobok...

Dobrý deň,

chcem sa Vás spýtať, či si môžem predĺžiť viazanosť skôr, ako mi končí tá aktuálna (aktuálna končí až koncom februára 2018)? Môžem si to vybaviť cez internet a dostanem k tomu nový mobil + darček (tablet)? Momentálne platím za paušál XL 36,19€. Tento paušál by som chcel predĺžiť, no po prepočte na Vašej stránke mi píše, že XL paušál s novým mobilom ma bude stáť 41,99€. Viem dostať za vernosť nejakú zľavu? Mám na to nárok, keď som v Telekome od roku 2010? Momentálne mi započítavajú do faktúry "Happy vernostná zľava 7%" a "Zľava do faktúry 2 eur". Budú mi zľavy pokračovať, ak si to vyriešim cez internet?

Ďakujem za bližšie informácie. Pekný deň :-) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrá otázka. Zajtra idem do Telekomu. Tiež chcem predĺžiť viazanosť a tá aktuálna mi končí v marci :(. Chcem si prehodiť paušal z M na XL, lebo M som používal ešte ako študent, teraz už pracujem a mobil využívam 100x viac a cca 2x  mesačne dobíjam internet za 10€  5gb, :(( strašne drahé to majú všetci operátori, tu mam pocit, že sa dohodli! S tým ale asi ja nič nespravím.
No a k tomu si chcem zobrať  aj mobil. Bolo by ale fajn ak by tiež vernostná zľava 7% ostala. :D, alebo ak by šla na 10% :D  vôbec by som nenahneval.  Veď som u nich od kedy existujú s celou rodinou. 

Tak som zvedavý ako pochodím. Ale najlepšie by to bolo keby sa to všetko dalo cez internet naklikať, lenže tu dostanem na mobil 20€ zľavu, na paušal jednorázovo 20€  :-D a to je pre mňa určite menej výhodne ako tých 7% vernostnej zľavy po celu dobu viazanosti. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Gratulujem, konecne chapem preco su ceny na Slovenku take ake su. To co ti inde ponukaju za 15-20eur za to ty chces platit 42eur...

Jasne, ze potom operatori nechcu znizovat ceny, ked sa najde dost ludi, co im bude platit dvojnasobok...

Nájdi mi na Slovensku ponuku pod 40€, kde budem mať sms neobmedzene, volania neobmedzene, 6GB dát, 1000 minút do zahraničia, nový mobil k paušálu + ako darček ďalší mobil. Kľudne daj link, rád pozriem a zvážim ponuku. Ďakujem ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nech sa paci: 

oranzovy go europe 40, za prenos k nim ti daju 50% zlavu na uzatvorenie cez telefon. Za usetrene peniaze si mozes ten druhy mobil kupit, ked potrebujes k jednej karte dva telefony.

Alebo vyjednavaj s telekomom a neuspokoj sa s tak malou zlavou. Retencne oddelenie mi davali 30% zlavu z ceny pausalu a ked som zadal prenos cisla inde tak vcera mi volali a davali 50% zlavu...

kto chce cestu si najde... kto chce bude platit 40€ a potom plati to co som napisal hore...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak ja mam z retencnym oddelenim dobru skusenost zatial, nikto neda taku zlavu ani ty co vam volaju ani na predajni najviac vedia cenu znizit prave z tohto oddelenia, napriklad  jeden pausal ma sumu 30 alebo viac eur a vedia cenu spustit aj o 10 eur nizsie, len treba byt taky ze aku predstavu mas tak inu neprijmes lebo odchadzas.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar