Optický internet Senec

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa spýtať ako je to s plánovaným pokrytím mesta Senec. Konkrétne na našej ulici Kysucká, už rok svieti oznam, že sa bude zavádzať optika a zatiaľ sa ešte ani len nezačalo kopať. Neviete v akom je to štádiu? 

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ja nemám nič proti e-Netu...len bývam v rodinnom dome a keď som sa informoval že koľko by ma to stálo nechať si pritiahnuť optiku do domu,tak to bola suma niekde na úrovni 3000€ a potom pravidelne platiť poplatky atď,takže ďakujem za tie peniaze mi to nestojí. A keďže káblom tu nič nemám okrem Telekomu,som nútený platiť si XL aj za cenu toho že mi to viac ako 10Mbps nejde,kvôli vzdialenosti od DSLamu..preto túžobne čakám na tú optiku 2 roky a týmto tempom to budú minimálne ďalšie 2 roky než sa aspoň začne niečo kopať:-( a keď sa informuješ na Infolinke,dockas sa odpovede “To je daň zato,kde bývate..”

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ono s tým monopolom by som to až tak čierne nevidel, ja s e-Netom nemám zlé skúsenosti, na druhom byte ho máme a som spokojný. Dokonca aj u nás v bytovke je dotiahnutý ale pri vnútornej rekonštrukcii robotníci zahádzali káble a dali na ne polystyrén a omietku, takže by to bolo treba vybrať zo steny a naťahať do bytov. Len na domovej schôdzi sme si odhlasovali, že sa to bude teda robiť spoločne keď príde ťahať optiku Telekom aj Orange naraz, keďže s oboma operátormi sme podpísali zmluvu. Problém je v tom, že stále sa nič nedeje a už ma to prestáva baviť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja byvam na Liptovskej, a uz 2x v priebehu 2 rokov, boli u nas a podpisovali sme suhlas s potiahnutim optiky..a stale nic ;) Pytal som sa nato uz vlani, aj tento rok a odpoved rovnaka... cakajte,ste v poradi a vsetko zalezi od XY faktorov,takze nic konkretne sa nedozvies...pokial je v Senci monopol od e-Netu tak skoro necakajme zial optiku od inych providerov :( 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

napis na pokrytie@telekom.sk, tam ti povedia v akom stadiu sa projekt nachadza

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar