Faktúra a web zľava

Otázka

• 0

Dobrý deň, 
26.10.som si objednala internet, 30.10. mi bol zavedený. Pri objednaní cez internet som dostala web zľavu na 2 a 3 mesiac (5€ a 5€). 
Prišla mi prvá faktúra za október (1.mesiac)  a za november (2.mesiac). Čo sa týka prvého mesiaca tam som nemala mať žiadnu web zľavu, keďže platím len alikvotnú časť mesiaca. V prílohe prikladám ukážku. 
Chcela by som sa teda opýtať, že za tretí mesiac dostanem tú 5€ web zľavu alebo ste ma o ňu ukrátili v prvom mesiaci? Chcela by som sa predom vyhnúť prípadným reklamáciám faktúry do budúcna. Za odpoveď ďakujem.

Faktura.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

ja objednavam cez net a tiez sa to takto odratavalo, nebola v dvoch ale troch fakturach ale bola . Najblizsia faktura ti pride s web zlavou 4,68€

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

Ak sa zľava neodčítala, stačí zavolať na zákaznícku linku, je to možné vyriešiť hneď prostredníctvom operátora. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak operátor nie je talian a bude ti rozumieľ

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nepochopili ste otazku. Judita ma obavu ze jej jednu 5€ zlavu, na ktoru ma narok v 2 a 3 mesiaci, pouzil Telekom uz v prvom mesiaci na dva dni pripojenia.

Judite odporucam zavolat na bezplatnu zakaznicku linku 0800 123 456 a informovat sa priamo u obchodnikov.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Judita nech si počká na tu faktúru... Predsa na infolinke nevedia aká bude jej vystavená faktúra.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ale predsa vidia jej terajsiu dvoj fakturu , za mesiac 10 v trvani 2 dni a za plny mesiac 11, takze by jej mali  vediet aj povedat nieco o tej Web zlave za 30.10.2017-31.10.2017. A za opytanie jej predsa snad nos neodtrhnu. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na dalsej fakture budete mat web zlavu preratanu od 1.do 30.v mesiaci, to, co vam ostalo z prveho mesiaca...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar