Čo je toto za internet

Otázka

• 0

Krásny večer prajem, toto som odkladala veľmi dlho ale dnes je to už vrchol všetkého človek príde domov z práce chce si v kľude pustiť seriál oddýchnuť si. A asi ťažko lebo super internet nefunguje mrzne seká a...... Končím s Tcom... Ak si za niečo pýtate peniaze tak nech to aj ide tak ako ma!!!!!!! Toto je vysokorýchlostný internet? Des a hrôza v živote nikdy Tcom 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

hod sem parametre tvojej linky.. resp. volaj technicku podporu

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@tulinky19odporucam miesto pisanie na nejake nepodstatne forum volat ihned linku 0800 123 777 ktore je zriadena presne na taketo ucely.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

problem je presne ten istý ako u mna t_com stale nabera nových zakazníkov a linky to nezvladaju,ale to ti nepriznaju hlavne že platíš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@mkovac01 Robia len to co im ich zakaznici dovoluju a toleruju. Ak maju nejaku chybu treba im to otireskavat stale o hlavu, reklamovat a ked to nie su shopny ci ochotny riesit treba ich poslat kade lahsie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nenapísal si, aký máš net, router; ja s optikou dlhšiu dobu problémy nemám, rýchlosť mám s bohatou rezervou podla zmluvy, ale ak máš magio optiku, tá by mala byť stabilná, slabším článkom býva router, podla mojich skúseností.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám o T-comu mágio internet, 2 x mágio televíziu aj mágio TV GO box, a som veľmi spokojná,,, ak máš problém , volaj na poruchovú linku , 0800 123 777  mám s nimi dobré skúsenosti, poradia, pomerajú , poprípade vymenia zadarmo routher,, , mám VDSL internet , optika k nám nejde, ,, myslím, že aj u Teba sa to dá do poriadku, len musíš žiadať nápravu u nich, 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar