JOJ Cinema HD a AMC HD

Otázka

12 odpovedí na túto otázku

• 0

@Matey Mame k tomuto volajake informacie? Na stranke https://www.telekom.sk/televizia/kanaly-magio-tv  a https://www.telekom.sk/televizia/magio-televizia?sluzby-a-ceny#sec-1  sa uvadza JOJ Cinema HD a AMC HD ako sucast Filmoveho balika a Spektrum HD a Film+ HD ako sucast XL ale zda sa ze tieto sa nikde nenachadzaju? Je to omyl, buducnost alebo cielena klamliva reklama?

Editoval/-a jaroslav.zak

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Ahojte,

Joj Cinema HD a Spektrum HD sú v poriadku. Amc a Film + ešte v HD nemáme, no bude to zaradené už čoskoro.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Joj Cinema HD a Spektrum HD sú v poriadku. Amc a Film + ešte v HD nemáme, no bude to zaradené už čoskoro.

Pekný deň

Matej 

@Matey Ako to myslis, ze su v poriadku?  Spektrum HD je uvedeny v balicku Dokumentarny a Joj cinema HD sa nachadza vo filmovom baliku. Podla toho by som ich mal mat nekodovane, kedze mam xl balik. Taktiez je v xl baliku uvedeny program Ukraine TV...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som na tom rovnako. Teraz som sa pozeral, nemam ani Joj Cinema HD a ani Spektrum HD a pritom mam balik XL. Tak ako to vlastne je?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

joj cinema je v hd rodinny

A tiez vo filmovom baliku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Pepsi v priebehu decembra 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Joj Cinema HD a Spektrum HD sú v poriadku....

Nerozumiem tomu, ako môže byť SpektrumHD v poriadku, keď v Mku s aktivovaným dokumentárnym balíčkom ho v HD proste nemám, aj keď je ako HD na stránke písaný .. A box som reštartoval už niekoľkokrát a skúsil ho dohľadať, no stále figuruje ako kódovaný 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar