Nemôžem si aktivovať Sim Kartu

Otázka

• 0

Dobrý deň dostala som ako darček novú sim Kartu ,,easy´´ s 9e kreditom. Nejde mi ju aktivovat! skúsala som volat na tu bezplatnu linku ale nejde mi ani voolat ani sms posielat.
Neviete mi poradit ? 

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

Ak ste ju dostali od napr. známeho, tak ten už SIM kartu mal mať zaregistrovanú a tým pádom ju stačilo len aktivovať, avšak ak sa aktivácia nepodarila, najlepšie bude kontaktovať zákaznícku linku a následne to operátori spracujú.

Rovnako aj v prípade ak ste ju dostali priamo vy napríklad k nejakej službe.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mozno sa to este nevybavilo u nich v systeme, ze kurier nepotvrdil, ze si to prevzala, skus este raz a ked  nepomkoze, zavolaj im

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už mi prisiel aktivačný kod a je tam napisane ze mám zavolat na bezplatnu linku ale ked idem vytocit tu bezplatnu linku napise mi ze hovor ukončeny...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď si pozrieš odkaz, píše sa tam, že ťa budú kontaktovať. Skús teraz napísať na chat, cez víkend nič nevybavíš... https://www.telekom.sk/

Citát

Po doručení údajov, Vás budeme telefonicky kontaktovať na Vami zadanom čísle v poli „Spätný kontakt“, aby sme mohli dokončiť registračný proces SIM karty.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.