adsl na vdsl

Otázka

• 0

Dobrý, prešli sme z ADSL na VDSL dnes som nahodil nový ruter všetko funguje ale rychlosti ostali staré. V nastaveniach rutru píše "typ modulácie: ADSL _2plus. Zmena na VDSL prebehne automaticky alebo ešte treba dať niekomu vedieť?

Editoval/-a trionq89

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 0

V prvom pripade si na linke zakaznikom 0800 123 456 over ci uz mas sluzbu aktivnu pokial ano tak v nastaveniach routra by si mal mat vdsl 2. Bol uz menit technik v ustredni ADSL kartu za VDSL ? lebo to je potrebne na to aby si mohol vyuzivat vdsl

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zatiaľ mam iba sms "..na základe objednávky Vám bude zmenená technológia. Vasa nova technologia bude Metalika. O spracovaní objednávky budete informovaný. kurier Vám doručí zásielku do 3 prac dní." (z 31.okt.) Technik bol ešte pred objednávkou skontrolovať či to vôbec pôjde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

router vzdy posielaju skor ako je sluzba aktivna.. pockaj par dni a ked tak zavolaj na 0800 123 456

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jaaaaaaaj... Tak to počkaj chvíľku kym kuriér potvrdí že ti to dorucil a začne sa zmena...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aj ta rychlost nemusi byt hned podla programu, ale do 2 tyzdnov by sa mala upravit a samozrejme to tiez nie je garantovane 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

áno, akurát som chcel napísať, že už 2 deň beží VDSL ale rýchlosť povodna 7-9 Mb miesto sľubovaných 25/30

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak prechadzas na vdsl davaju mensi profil linky 26/3 Mbit, ale ked hovoris ze mas len 9 tak by som tam zavolal... hod sem parametre tvojej linky 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no rychlost mas nastavenu na 15 Mbit  upload na 1Mbit  cize ADSL XL profil... zavolaj na linku technickej podpory.. nezda sa mi ze by si mal nastaveny redukovany profil. Ten nastavuju na 26/3 Mbit/s

podla vsetkeho mas dost zasumenu linku...aj preto je tvoju  max rychlost mozne nastavit na 40 -41,5 Mbit/s 

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ADSL XL bola pôvodná "služba", tak ešte počkám ten tyzden dva či sa to nezmení.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar