ADSL na VDSL

Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať, mám adsl magio internet L a uvažujem na prechod vdsl magio internet L pričom sa mi zvýši rýchlosť a platiť by som mal rovnako? Alebo dalo by sa prejsť aj na magio internet M  síce budem mat rovnakú rýchlosť ako doteraz pri adsl magio L ale budem platiť menej?  Čo všetko obnáša prechod na vdsl a cena routeru poprípade iné poplatky? A zvažujem zrušiť pevnú linku, nebude stým žiaden problém kvôli vdsl internetu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Mozes si od nich prenajat za 0,50 € za mesiac. Nie je to podmienkou aby bol router v blizkosti telefonnej zasuvky, internet ti musi fungovat aj vtedy ked mas router v inej izbe kde nemas telef. zasuvku. Samozrejme musis mat dostatocne dlhy kabel :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mám len ADSL router, cena VDSL routeru je aká? A zásuvku na telefón / internet mám mimo dosah zásuvky na el. prúd, nebude vadiť že zo zásuvky telefón / internet ide kábel do inej izby kde je router a kde by som chcel mat aj nový? Teda nemusí byť router v blízkosti zásuvky telefón/internet?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale pevnu linku musi mat v routri a ked vypadne prud vypadne aj pevna linka ... 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak uz doma vyuzivas na ADSL technologii router ktory je kompatibilny aj s VDSL tak nebudes platit nic. Technologia VDSL ide po tych istych kabloch ako ADSL takze v dome sa ni nebude vrtat ani nic . Technik len v ustredni vymeni tvoju sucasnu ADSL kartu za VDSL aku su volnee porty samozrejme. Co sa tyka tych balikov, urcite by som zostal na L VDSL kedze rychlost  downloadu sa ti zvysi takmer 4 nasobne a uploadu 3 alebo 5 nasobne. Pricom platis rovnako ako teraz.

A ak sa rozhodnes zrusit pevnu linku na fungovani ostatnych sluzieb to nema ziadny vplyv.

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar