Nefungujú niektoré kanály

Otázka

• 0

Neviem, kde je u mňa chyba (teda si myslím), ale nainštaloval som do Chrome rozšírenie Magiogo, a všetko funguje O.K., ale asi iba na "našich" kanáloch (1, 2, JOJ, Markíza,ČT...), ale keď chcem pustiť kanál, napr. Eurosport, DigiSport... vlastne nejaké "cudzie" kanály, tak nabehne čierna obrazovka a hore vpravo "Načítavam ..." a ... a ... a nič. Iba stále načítava a načítava. Nechal som to bežať aj dosť dlho, aby sa to už načítalo, ale proste nič sa nedeje. Prípadne sa niekedy stane, že obraz aj nabehne, ale iba tak na 1 - 2 sec., vlastne iba preblikne a potom zasa iba čierna obrazovka. Už bez "Načítavam ...".  Tak neviem. Pritom v mobile (Android) mi tie kanály normáne idú.

Poradí niekto, čo s tým?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Ešte jedna otázka: kde stiahnem najnovší súbor MagiogoBrovserPlugin.msi ???? Možno tu je práve chyba.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

skúste najprv preinštalovať samotné rozšírenie Magio Go a následne by Vám aplikácia mala ponúknuť inštaláciu ďalších programov potrebných pre funkčnosť služby-

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skúste najprv preinštalovať samotné rozšírenie Magio Go a následne by Vám aplikácia mala ponúknuť inštaláciu ďalších programov potrebných pre funkčnosť služby-

akych programov? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

restartovat - restartovat - restartovat a ak nepomoze preinstalovat :D zaruceny liek :):):) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak to nepomoze - opat restartovat :D 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

akych programov? 

plugin a ten videoprehrávač či kodek - niečo v tom zmysle. Aspoň v návode na inštaláciu to tak je uvedené.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar