nefunkčné mobilné číslo

Otázka

• 0

od pondelka 30.10.17 mám nefunkčnú kartu,(3 dni) nedá sa volať ani internet nejde,na poruchách ma odbijú že je to v riešení,je to čudné,má niekto niečo podobné?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň, 

Navštívte ktorékoľvek Telekom centrum a požiadajte o bezplatnú výmenu SIM karty. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrá rada,tam som bol -je to v riešení,že nie som sám...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak možno ide o výpadok vo Vašej lokalite, vtedy by ich tvrdenie bolo pravdivé, ale nepredpokladám, že by problém trval už tretí deň, zvyčajne poruchy riešia do max. dvoch dní. 

V okolí to ľuďom funguje? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No vidíš ja som si myslel o telekome že je ok,ale zdanie klame,mám ešte jedno číslo od t- comu a to funguje to je záhada čo?Volám na poruchy a žiadne vysvetlenie od operátorky,len to že porucha je v riešení...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Doteraz fungovala bez problemov? Použil si SIM kartu v druhom telefone?

Editoval/-a ASK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

samozrejme že som skúsil v druhom mobile,nahlásil som poruchu a výslovne mi povedala oper.že výmena karty nepomôže,že je to nejaká porucha,mám aj druhú kartu od t- comu a tá funguje ,tak som chcel zistiť čimá aj niekto iný tento druh poruchy.Neviem či to nieje  s  prolongáciou,predlžil som na diaľku zmluvu poslali mi sms a odvtedy karta nefunguje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na Vašom mieste by som stále poruchu urgoval, a zadal podnet na reklamačné oddelenie - buď cez zákaznícku linku alebo e-mail marketing@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dnes je sviatok, zajtra to môže vyriešené :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v prvom rade ked sa nieco riesi tak treba povedat, nech to urguju, ak sa to nedoriesi za par dni, vyvolavat dokola dokola

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

volal som min. 25x,poslal email,ale to stále skončí pri tej operátorke a tam dostanem odpoved,že je to v riešení.Večer asi o 18,00 mi zavolali na iné číslo že spojazdnili volania a sms,aj to je nejaké čudné,lebo sms dostanem a potom zmizne,internet nejde...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes je presne týždeň od nahlásenia poruchy a nič sa nedeje,ked zavolám na poruchy odpoved je porucha je v riešení a to je vybavené.Prečo nejaký zodpovedný pracovník nedá nejakú odpoved?Ja sa dovolám iba k operátorovy a to je koniec...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Urgovať, určite urgovať, a zadať podnet, resp. reklamáciu so žiadosťou o vrátenie poplatku za program kvôli nefunkčnej službe. Netreba kontaktovať iba poruchy, ale zákaznícku linku, ktorá má viac možností na vybavenie tejto záležitosti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už ma huba bolí,volám,píšem maily,ale oni sú ticho,ked zavolám aj na poruchy,alebo na zák.linku ,to je stejná odpoved-porucha ja v riešení.Sem to píšem už zo zúfalstva,pred 14-dnami som sa ústne dohodol na predĺžení zmluvy,zatial ešte kuriert nebol na podpis,ale silne uvažujem o odchode inam aj ked v marci budem mať 20-ročné jubileum u týchto motákov...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar