Otázka

• 0

Chcel by som sa spýtať kedy telekom začne podporovať eSim. Hodinky s touto technológiou ma napr samsung už od roku 2015 (gear s2 3g a potom gear s3 lte frontier).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

35 odpovedí na túto otázku

• 0

Telekom zaspalo. Ja bezim na e-sime od Orange od 14.12 a vsetko je OK.  Uz sa my nechcelo cakat na Telekom. Fyzická SIM T-Com virtualna Orange :)

Editoval/-a ARpicur
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom zaspalo. Ja bezim na e-sime od Orange od 14.12 a vsetko je OK.  Uz sa my nechcelo cakat na Telekom. Fyzická SIM T-Com virtualna Orange :)

Tiez to uz mam od Orange-u

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nuz co uz. Asi nam ine neostava len prejst do orange co telekom?

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stalo sa. Prešiel som koli eSim ku Orange. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

načasovanie spustenia eSim je obchodným rozhodnutím ST a určite ho budem komunikovať aj tu na fóre ak to bude aktuálne.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mateja ktory nam tu zopar krat odpisal mozno uz aj vyhodili mezdicasom 😂 kedze sme od neho uz dlho nepoculi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím

Je to hanba že sa nikto z kompetentných ani nevyjadrí k tejto téme. Asi budem musiet po18 rokoch opustit túto spoločnosť kvôli takejto somarine. Inak som bol spokojný. A toto má biť niekoľko násobný výťaz (operátor roka).  Manažment ... zobuďte sa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Mateja ktory nam tu zopar krat odpisal mozno uz aj vyhodili mezdicasom 😂 kedze sme od neho uz dlho nepoculi

Matej už dlhšiu dobu nepôsobí na tomto fóre, celkovo vlastne sa tu zmenili moderátori a admin. A tým pádom, že pre Mateja to bola práca už nemá asi dôvod sem chodiť, keďže má asi iné povinnosti keďže je zamestnancom Telekomu.

Zdravím

Je to hanba že sa nikto z kompetentných ani nevyjadrí k tejto téme. Asi budem musiet po18 rokoch opustit túto spoločnosť kvôli takejto somarine. Inak som bol spokojný. A toto má biť niekoľko násobný výťaz (operátor roka).  Manažment ... zobuďte sa.

https://zive.aktuality.sk/clanok/136502/telekom-do-konca-roka-esim-uz-nespustime-pocitame-aj-s-iphonmi/ tu som nejaký starší článok našiel, že do konca roka 2018 to nemalo byť, ale, že to plánujú, zároveň v jednom článku som videl, že to aj testujú.

A ako sám píšeš, "kvôli takejto somarine", takže čo riešiš? Ako chápem ťa, že veľmi dlho už sa to rieši, len zjavne asi nastal u Telekomu problém, a si myslím, že povedať kedy presne to bude asi potom nie je dobrý nápad keď by asi nevedeli garantovať spustenie.

A nech sa páči teraz som našiel aktuálny článok: https://zive.aktuality.sk/clanok/139227/kedy-zacnu-poskytovat-esim-dalsi-operatori-pytali-sme-sa-ich/ kde sa píše:

Citát

Telekom spustenie eSIM kariet síce pripravuje. Hovorca Telekomu Michal Korec ale uviedol, že spoločnosť zatiaľ nevie uviesť, kedy novinku prinesie.

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matej už dlhšiu dobu nepôsobí na tomto fóre, celkovo vlastne sa tu zmenili moderátori a admin. A tým pádom, že pre Mateja to bola práca už nemá asi dôvod sem chodiť, keďže má asi iné povinnosti keďže je zamestnancom Telekomu.

ja som to povedal zo srandy lebo som v telekome kedysi pracoval v telekome a ta rychlost pri krorej sa ludia menili bola neuveritelna 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar