Otázka

• 0

Chcel by som sa spýtať kedy telekom začne podporovať eSim. Hodinky s touto technológiou ma napr samsung už od roku 2015 (gear s2 3g a potom gear s3 lte frontier).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

18 odpovedí na túto otázku

• 0

no kedze teraz dosli na trh appla watch 3 a na nas trh bez toho, tak pochybujem, ze to teraz spustia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A odpoveď od Telekomu na túto tému je nijaká. Mŕtvy chrobák. Na parádu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

načasovanie spustenia eSim je obchodným rozhodnutím ST a určite ho budem komunikovať aj tu na fóre ak to bude aktuálne.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nejaky posun alebo novinky na tuto temu? Ma uz Telekom jasnejsie ako pristupi k eSIM?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @brao77,

termín ešte nie je stanovený a momentálne je predčasne špecifikovať bližšie informácie. 

Pekný deň

Ľubo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Zaregistroval som si konto cisto iba pre tuto odpoved, treba tlacit kompetentnych ludi pre co najrychlejsie presadie eSIM standardu, dokedy este mame cakat... minuly rok uz bolo neskoro. Robime obrat ako firma zhruba 5000-10000 eur mesacne(iba s Telekom) a rad by som pouzil nove hodinky Apple Watch 3 LTE... komu treba urgovat tuto poziadavku?

Editoval ritchey

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @ritchey

preverím u kolegov či sa niečo zmenilo. Zatiaľ platí vyjadrenie uvedené vyššie. 

Poprosím ťa o strpenie. 

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@ritchey tlacit musis inde :) nemas  obchodneho zastupcu z telekomu ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bolo by teda fajn keby sme sa toho na Slovensku dockali v roku 2019....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Možno sa dočkáme, teraz Apple uviedol mobily s DualSimom ale druhá karta musí byť eSIM čiže možno sa operátori spamätajú :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nevidím v tom význam. Bude to viac komplikované, ako prehodiť nanoSim z telefónu do telefónu. Za mňa verím a dúfam, že čím neskoršie, tým lepšie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kedze Deutsche Telekom a CZ T-mobile  tuto eSim spustili a podporuju SK telekom by si mal pohnut so spustenim. Ak pride konkurencia s podporou eSim, Telekom strati obrovske mnozstvo zakaznikov...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Je naozaj smutné že, na slovensku čakáme na predražené a technologicky nevyspelé iphony kým prinesú technológiu ktorá vo svete androidov funguje už nejakú dobu. Ale čaká sa na príchod iphonov ako na príchod spasiteľa. Ako som už písal  gear s2 3g (2015) alebo v telefonoch google pixel 2 (2017). Je mi z tohto iphone apple komplexu nagrc...

Editoval Kubo95
Zabudol som nazov telefonu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem odkial mas to ze v nemecku a v cesku to maju uz spustene, toto je clanok stary 5 dni :  „Technológiu e-SIM testujeme na nadnárodnej úrovni ako skupina Deutsche Telekom a tieto poznatky zužitkujeme aj pri plánovanom štarte e-SIM na Slovensku. Jeho termín upresníme neskôr.

Kedze Deutsche Telekom a CZ T-mobile  tuto eSim spustili a podporuju SK telekom by si mal pohnut so spustenim. Ak pride konkurencia s podporou eSim, Telekom strati obrovske mnozstvo zakaznikov...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

neviem odkial mas to ze v nemecku a v cesku to maju uz spustene, toto je clanok stary 5 dni :  „Technológiu e-SIM testujeme na nadnárodnej úrovni ako skupina Deutsche Telekom a tieto poznatky zužitkujeme aj pri plánovanom štarte e-SIM na Slovensku. Jeho termín upresníme neskôr.

Kedze teraz vysli nove Apple telefony a hodiny s podporou eSim, tak aj na oficialnych strankach apple (danej krajiny je ponuka IBA podporovanych zariadeni pre danu krajinu). Cize ak v krajine mozes u oficialneho predajcu zakupit hodinky spolu s cellular v danej krajine je podporovany operator. Rovnako na Keynote 2018 boli predstaveni operatori ktori podporuju eSim vid. https://support.apple.com/cs-cz/HT209096 

Editoval Filipo21

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz