Slovak Sport TV

Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať prečo mi vypadol kanál Slovak Sport TV keď v čase uzatvorenia zmluvy bol v športovom balíku ktorý som si predplatil a mal by mi teda ísť po dobu trvania zmluvy. Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Je až neuveriteľné ako dokážete pri objednávke zavádzať. Ked sme zavádzali magio TV s internetom jasne som sa pýtal, či Slovak Sport budete sťahovať z balíčka ktorý som si objednával. Vašaa zamestnankyna jasne odpovedala, že to sa s určitosťou nestane. No a o dva mesiace som už mohol pozerať len, že tento program nemáte v balíčku. Dakujem Telekom :)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @matttttto 

Ďakujeme za otázku. Prémiový kanál od Slovak Sport.TV štandardne patrí do balíčku XL digitálnej televízie Magio šírenej na pevnej sieti a do balíčku L satelitnej televízie Magio Sat. V rámci špeciálnej akcie sme ho na určitý čas bezplatne sprístupnili širšej skupine zákazníkov Magio televízie, táto akcia však už bola ukončená. Zákazníci nájdu v súčasnosti v športovom balíku Magio televízie až 6 kanálov a k tomu 4 kanály DIGI Sport. Preto veríme, že ponuka 10 kanálov uspokojí aj náročných športových fanúšikov.

Ponuka programov v jednotlivých balíkoch sa môže meniť, našim zákazníkom sme len v posledných mesiacoch priniesli niekoľko nových kanálov a to aj vo vysokom rozlíšení bez zmeny ceny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To som si našiel aj ja, ale nemalo by to platiť len pre nových zákazníkov? Ja som si vybral balík taký aký bol a riadne zaň platím. Jedeň deň pozerám a na druhý si na obrazovke prečítam že kanál nemám predplatený. Tu ani tak nejde o Slovak Sport TV ako o neseriózny prístup že ste preradili kanál bez akéhokoľvek upozornenia. Včera ste preradili jeden, zajtra môžte ďalšie dva, pozajtra tri. Ako si ja ako zákazník mám vybrať programový balíček keď ani len netuším ako môže vyzerať za týždeň, mesiac. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar