Odstupenie od zmluvy

Otázka

• 0

Dobry den

Chcel by som odstupit od zmluvy od sluzby Internet.

Ten nam bol pripojeny minuly tyzden. Takze chceme to cim skor stihnut do 2tyzdnov od pripojenia.

Zmluva bola podpisana este minuly rok myslim ze 22.12.2014 a to MAGIO TV M a Internet M.

S Tv sme spokojny ale s internetom nie,preto by sme chceli si ponechat TV sluzbu ale internet zrusit,cize odstupit od zmluvy

Dnes bol otec v KE v Auparku na pobocke telekomu zrusit zmluvu na internet.

Vratil sa len s jednym papierom a to o vrateni koncoveho zariadenia tj,wifi router. Ziadny iny doklad neobdrzal.A teraz neviem ci zmluva bola zrusena alebo nie. Uz som z toho celeho otraveny, predajca ktory nam sprostredkoval tieto sluzby nas posielal na pobocku do SNV zrusit zmluvu,tam nam povedali ze tam to zrusitnemozu. Volal som na xxx cisiel telekomu a kazdy mi tvrdil nieco ine,uz fakt neviem ako dalej pokracovat a vsetko vyriesit do tych 2 tyzdnou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

dobry den 

overit ci dana sluzba ( internet) bola zrusena mozete aj cez online komunikaciu na stranke ( chat dole vpravo), na akej technologii vyuzivate TV ? v pripade DSL pripojenie Vam wifirouter ostava, v pripade satelitneho pripojenie alebo optickeho je potrebne wifirouter vratit, doporucam informovat sa pripadne ak neubehli este tie dva tyzdne poslat list, kde v hlavicke bude datum a ten bude zaväzny

PS: napiste ako ste do doriesil :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar