Dezinformácia z call-centra.

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

ešte pred 2 mesiacmi som dostala hovor z callcentra  ohľadom blížiaceho sa koncu viazanosti a dostala som ponuku, či si nechcem túto viazanosť predĺžiť . Ja som súhlasila a položila som ďalšiu otázku že či si môžem zobrať aj telefón. Váš kolega ma zrušil a povedal mi že teraz nie, lebo nemám splatený ešte ten prvý telefón a další si budem môcť zobrať cca za dva mesiace( na prelome októbra-novembra). Tak som to nechala tak, ALE problém nastal až dnes, keď som si chcela zobrať na môj paušál XL hodinky Samsung fit gear pro 2 a slečna v T-mobile mi povedala, že to teraz nie je možné lebo mám viazanosť až do 2019!!!!! A bez telefónu!!!! Tak moja otázka znie, ako v tomto prípade postupovať, keďže som bola dezinformovaná od Vášho kolegu a platiť 109€ za zrušenie zmluvy a zobratie si nového paušálu už s hodinkami nemám záujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

urcite im este raz zavolaj a daj si to preverit, priapdne spis nejaku reklamaciu na presetrenie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den,

hned na mieste by som podal staznost a reklamaciu na daneho pracovnika v call centre. Vsetky hovory su nahravane, takze priblizne podla datumu sa da vypatrat co sa vlastne stalo. Myslim si, ze pri uzatvoreni novej viazanosti by mal kurier priniest novu zmluvu na podpis, alebo pri pevnych sluzbach postou, kde je prilozena aj odpovedna obalka na podpisane nove zmluvy zakaznikom. Osobne si myslim, ked bola ponuka na predlzenie viazanosti tak by to malo byt aj s mobilom, ked si zakaznik praje. Stary mobil sa v pohode dosplace v dalsich fakturach v novej viazanosti, alebo splatky odpustia. (poznam obe varianty) Pouzival som mobilne sluzby od Telekomu cca 10 rokov, bol som spokojny. Moje reklamacie a podnety boli vzdy kladne vybavene, len treba natrafit na operatora na call centre, co sa tomu vazne rozumie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar