Registrácia

Otázka

• 0

Mám problém s registráciou nebere mi ID kod ktorý mi poslali až po tom čo som písala s operátorom.... Bohužial on ma nevedel zaregistrovať ( mu to nešlo) čakala som do druhého dňa na to že to posunul niekomu inému prišla mi sms že nie je to na ich strane chyba že mam si zavolať na technicku podporu, na technickej podpore mi povedali že mám čakať ďalšie dni bohužial nešlo ma zaregistrovať aj keď dali požiadavku o obnovu.... Prišla mi ďalšia sms že mám písať alebo zavolať na nejaké čísla ..... Neviem kde sa mám už obrátiť ? Mno brala som si paušal magio go bolo zadarmo ku paušalu na 3 mesiace potom budem platiť lenže služba mi stále nejde..... :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

pockaj, tebe nejde magio go? niekedy bolo na magio go id kod na mobilnej strane telefonne cislo

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nejde mi magio go ani ma nejde zaregistrovať ..... No nič ..... pri registrácii som dávala aj miesto ID kodu tel. číslo na ktorom bolo vedene magio go ani to nešlo bohužial ..... stále mi vypisuje chybny kod ..... :) 

Editoval/-a Kristina71

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam rovnaky problem. Tiez mi to nejde registrovat. Neviem ci davam spravny kod ale zacina to nejak takto:1EAUK... je to spravne? 

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Registrácia

Na registráciu použite GO ID kód, ktorý obdržíte v notifikačnej správe (SMS alebo emailom) o aktivácii služby Magio GO.
Pokiaľ máte službu Magio Televízia (pevná sieť alebo satelit), môžete zadať aj MSTV ID alebo TV ID kód, ktorý nájdete na faktúre za služby Telekom.
Pokiaľ máte mobilný paušál Happy, zadajte pre registráciu telefónne číslo (v tvare 4219xxxxxxxx), na ktorom bola služba Magio GO aktivovaná.
Heslo musí obsahovať minimálne 6 znakov, z toho minimálne 2 číslice, 2 písmená a nemôže sa zhodovať s užívateľským menom.

Registrácia a prihlásenie do Magio GO

1. Po objednaní služby počkajte na doručenie SMS s GO ID kódom, ktorý použijete pri registrácii.
  2. V aplikácii Magio GO cez mobil, tablet alebo v PC na stránke www.magiogo.sk/registracia vyplňte formulár:
    • Zvoľte si Používateľské meno.
    • Zvoľte si prihlasovacie Heslo. Heslo musí obsahovať aspoň 6 znakov, 2 číslice a 2 písmená.
    • Uveďte váš e-mail pre overenie používateľa.
    • Do kolónky ID kód zadajte GO ID kód z SMS/e-mailu, ktorý ste prijali po zriadení služby (TV zákazník môže použiť MSTV ID alebo TV ID kód z faktúry)
  3. Po dokončení registrácie sa môžete prihlásiť s vytvoreným účtom (užívateľským menom a heslom) na stránke www.magiogo.sk alebo priamo v mobile či v tablete cez aplikáciu Magio GO.
  4. https://www.telekom.sk/wiki/televizia/magio-go#-3
  5.  
  6. Pokiaľ nebude registrácia úspešná treba kontaktovať operátora https://www.telekom.sk/kontakt
  7.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri registrácii na magio go,po zadaní id kodu mi stále vypisuje nespravný kod.A kod som zadal dobrý,ako mám dalej postupovať?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar