MAGIO GO TV BOX

Otázka

• 0

Dobrý deň,

V prípade ak používam MAGIO GO TV BOX počíta sa spotreba dát do FUP 300 GB mesačne čo je aktuálne stanovené pre Magio internet ?

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

15 odpovedí na túto otázku

• 0

nemalo by sa to pocitat, nemusi ta to ani moc trapit lebo Telekom FUP striktne neuplatnuje co znamena ze  hned ako prekrocis limit 300 GB ta nespomalia. Ja som prekrocil viackrat a nestopli ma. Ale zas nemozes mavat spotrebu napr. 500 GB kazdy mesiac :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@stewko2000je to presne opacne ako ti pise filipec12, data sa ti zapocitavaju ! A ver ze ti spomalia linku kvili FUP hned v tom pre teba najnevhodnejsom case. Myslim ze nechces ale v polovici mesiaca padnut na rychlost 256/128 kbits/s a touto rychlostou ist do konca mesiaca.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nemalo by sa to pocitat, nemusi ta to ani moc trapit lebo Telekom FUP striktne neuplatnuje co znamena ze  hned ako prekrocis limit 300 GB ta nespomalia. Ja som prekrocil viackrat a nestopli ma. Ale zas nemozes mavat spotrebu napr. 500 GB kazdy mesiac :D

maju ta radi, to preto :D ale treba to brat tak, ze ok ked sem tam prekrocim nic sa nedeje, ale nesmies to robit pravidelne a navysovat coraz viac, potom ta proste spomalia

ale zapocitavaju sa samozrejme 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kto potvrdil, že to započítavajú ? Logika hovorí, že pokiaľ som vo WANe telekomu, tak by to nemalo počítať. Otázka znie ako majú cely counting vymyslený. Započítava sa spotreba aj keď pozerám TV na magiogo.sk ?

Čisto hypoteticky, ja mám spotrebu ~ 60-70GB mesačne. Do 300GB na míle ďaleko...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

niekde sa to tu davno rozoberalo, mozno sa to zmenilo boh vie, ale skor myslim ze nie. Kazdopadne mne osobne to je jedno, lebo mam optiku - nastastie, lebo ja by som 300Gb dal v pohode za 2 tyzdne :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

už sme mimo tému, ale zobral by som optiku minimálne kvôli uploadu, zvykol som si všetko dávať na cloud GD alebo Mega, a tých 5Mbit je dosť limitujúcich... Preto uploadujem v práci 100/100 :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bu2cklandto asi preto lebo vsetci v rodine od nich vyuzivame pausaly + mame vsetky 3 sluzby na pevnej sieti ( pevna linka, net, magio) :D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podla mna sa to počíta. A FUP som prekrocil len 2x v minulosti a hned ma stopli. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podla mna sa to počíta. A FUP som prekrocil len 2x v minulosti a hned ma stopli. 

hned po 300 ? lebo ja mam skusenost, ze skoro ani jedneho mojho znameho nestopli hoc mohli 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mna ani raz a to pernamentne preskakujem 300 ale zasa 500 som nemal ani raz 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Priatelia,

dnes som si prezrel všetky faktúry po prechode z Magio TV na Magio GO. Objem dát vzrástol zo 100GB na 450GB ....

A to sme ešte viac mimo domu ako sedíme pri TV. Nechcem si predstaviť december a sviatky.... asi budeme celý čas niekde na horách...

Vie niekto veľmi zodpovedne povedať ako sa uplatňuje FUP v takomto prípade ? Prípadne "televízny traffic" sa počíta do FUP ?

Poznámka: som na optike a neviem, či je to  poľahčujúca okolnosť. Stalo sa, že sme párkrát pocítili spomalenie, ale iba veľmi krátkodobé. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak mas optiku bud uplne v pohode , ak si mal optiku aj doteraz, tak ta iste nespomalili 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar