HD 2 televízory

Otázka

• 0

Prima ide len v HD a dá sa pozerať  paralelne na 2 prijímačoch. Prečo to nejde aj pri iných HD programoch?? A to nehovorím, keď sa ešte niečo nahráva. To už je úplne v....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

to nie je štandard, takto musia ísť všetky HD, riešil by som na technickej linke 0800123777, buď je zmagorený router, alebo STB.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tataráčilk - jediný HD program, ktorý ide súbežne bez problémov na oboch prijímačoch je Prima +. Ostané nejdú. ˇalší problém je aj vtedy, keď sa nahráva. Vtedy tiež HD nejde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi som menej chápavý:-( dobre ok. Pozerám Primu naraz na oboch prijímačoch v HD -i de. pozerám joj v HD na oboch prijímačoch - nejde...čo s tým?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pretože ak máš ten istý kanál HD ide vlastne rovnaký stream teda množstvo dát na dva boxy, pri dvoch rozdielnych HD sú to už dva streamy a to je bohužiaľ zakázané. Preto dáva hlášku, že na druhom boxe sa pozerá HD program alebo sa nahráva... je to limitácia vzhľadom na priepustnosť liniek. Pri VDSL 30/3 resp. 80/8 som orodoval o odstránenie tejto limitácie, zatiaľ bez odozvy. Pri optike je to 4HD súčasne.

súhlasím, tak ako píšeš.  2 rovnaké HD programy môžeš pozerať na 2TV lebo je to vlastne jeden stream.
na optike sú 4HD? nie je to náhodou že 2HD a 2SD? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pretože ak máš ten istý kanál HD ide vlastne rovnaký stream teda množstvo dát na dva boxy, pri dvoch rozdielnych HD sú to už dva streamy a to je bohužiaľ zakázané. Preto dáva hlášku, že na druhom boxe sa pozerá HD program alebo sa nahráva... je to limitácia vzhľadom na priepustnosť liniek. Pri VDSL 30/3 resp. 80/8 som orodoval o odstránenie tejto limitácie, zatiaľ bez odozvy. Pri optike je to 4HD súčasne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ach jaj, mudrlantov plno a odpoveď žiadna...EMKEI - práve v tom je pointa -prima ide v obidvoch prijímačoch súbežne HD..... a prečo ostatné HD nie?????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak trochu ste obaja mimo, ide o to, že sa nedá pozerať dva rôzne HD kanály naraz na dvoch TV...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Paneboze, ved ide o Prima Plus HD. Ale mas zasa o prispevok viac...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar