Mesacna platba za telefon aj po skonceni viazanosti

Otázka

• 0

Dobry den, 

chcem sa opytat preco platim mesacny poplatok 7€ aj po skonceni 24 mesacnej viazanosti. Viazanost mi skoncila 8.7.2017 a doteraz mi chodi faktura v rovnakej vyske.

Dakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Po ukončení zmluvnej viazanosti sa zákazník stáva neviazaným. Zmluva o pripojení platí naďalej, ale už bez záväzku viazanosti, bonusov, zliav a zákazník je povinný riadne platiť za poskytnuté služby počas celej doby jej platnosti

Záleží na tebe či sa rozhodneš pokračovať bez viazanosti, pre nový paušál, alebo zrušenie čísla. Pri zmene  na predplatenú kartu treba podať žiadosť o zmenu z faktur.programu na kartu s dobíjaním Easy Pecka, kde je výpovedná lehota jeden mesiac,  tá  začína plynúť prvým dňom nasledujúceho fakturačného obdobia po spísaní žiadosti na predajni 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no na tvojom mieste by som im zavolal nech sa na to pozru a ked tak by som si ten pausal predlzil, alebo sa zaviazal nejako inak 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @lukastarabek,

odpoveď od @ASK som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar