Rozširovanie kapacity liniek.

Otázka

• 0

Pred dvomi rokmi som sa na tomto mieste pýtal ohľadom rozširovania liniek pre mágio internet a televíziu v našej obci Málaš, okr.Levice. Zmenilo sa od tej doby niečo? Alebo sme v tomto smere málo zaujímavá lokalita pre Telekom a nikdy sa toho nedočkáme???  Dá mi prosím niekto na to odpoveď? Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

B je spravne.Telekom na malych **piip** ako na placaty kamen. Ale aspon mala utecha pre teba moze bit ze nie si sam, je nas viacero.

Editoval/-a Warder

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tu mapu si mozu akorat tak (ano ze stracit, to ma ozaj napadlo ako prve :D ) ale teraz mam na mysli ze zaramovat a zavesit bud do pivnice alebo na poval aby sa nemusel jedovat vzdy ked sa nanu pozrie. Jedine co moze je napysat na pokrytie@telekom.sk a odtial dostne odpoved, ze im je luto ale v jeho lokalite sa nic neplanuje a keby aj nastala v buducom tisicroci lepsia konstalacia hviezd tak ze mu daju vediet.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tu mapu som mu poslal, lebo pod nou sa da zadat podnet na zlepsenie pokrytia, co sa predpokladam dostane na uplne rovnaku adresu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bu2cklandto strcenie nebolo adresovane na teba ale na Telekom, to len aby neprislo k nejakemu nedorozumeniu. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar