Plánovaná optika Vrbové

Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcem sa spýtať ako je na tom plánovaná výstavba optickej siete v meste Vrbové, nakoľko pred dvoma mesiacmi tu už chodil aj pán ktorý zbieral dokumenty o tom kto a ako chce mať prípojky. Bolo nám tvrdené že výstavba prebehne v mesiacoch september - október 2017.  Zatiaľ neviem o tom že by sa tu čokoľvek pohlo, máte nejaké konkrétnejšie informácie či už sa začalo niekde, poprípade ulice ktoré už sú hotové atď alebo ste nás znova len ťahali za nos? Vopred ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 1

najlepsie by bolo keby si zadal podnet na zlepsenie pokrytia, priamo pod mapkou, tam ti to povedia

ono vec sa má tak že výstavba už bola odsúhlasená aj v rámci mesta aj zo strany telekomu, ten pán architekt alebo ako ho nazvať čo to mal na starosti už aj obehával ulice ktorých sa to týka, a bolo nám povedané že výstavba je plánovaná na september až oktober a že následné pripojenie bude možné do 1 mesiaca od skončenia výstavby ... avšak už je skoro polka októbra a nikde nikoho :) na tých papieroch ktoré sme podpisovali v kvázi že súhlasíme so zavedením prípojky do nášho domu bolo napísané že plánované ukončenie celej výstavby v meste vrbové je do konca 12/2017 čiže do konca roka ale príde mi sprostosť kopať káble v zime keď je zem zamrznutá :D apreto zadávať podnet už nemá význam, tu mi ide len o racionálnu odpoveď kde to viazne  :D ale ďakujem aj tak za reakcie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

tie datumy su predbezne mozu sa posuvat..  so zakaznikmi komunikuju len pripojenie ktore bude v lokalite dostupne do 100 dni..na pokrytie @telekom ti daju presnu informaciu ci sa nieco planuje 

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To by si si zrejme všimol keby sa niečo robilo. U nas boli rozkopane cesty, chodniky... Minimalne k stlpom to ide zemou. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

Zatiaľ je výstavba plánovaná, ale nezobrazil sa mi plánovaný dátum spustenia, skúsim to neskôr. 

Editoval mirko1141

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

najlepsie by bolo keby si zadal podnet na zlepsenie pokrytia, priamo pod mapkou, tam ti to povedia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oni to kopu aj v zime. A december este nie je taky zmrznutý ako januar.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

prezistíl som, zatiaľ nie je k dispozícii dátum ani technológia optiky ktorá sa bude rozširovať. Najlepšie je sa ozvať na pokrytie@telekom.sk alebo na obecný úrad. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar