vypadava mi wifi

Otázka

• 0

dobry den,od piatku mi vypadava wifi,ci na telefone ci na notebooku,ruter som aj restartovala a nepomohlo,viete mi poradit? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

reštartovali ste vypnutím a okamžitým zapnutím alebo vypojením z elektriny na cca.10 minút a opätovným pripojením? Skúšali ste napojiť internet cez kábel do PC a vyskúšať či internet vypadáva aj cez kábel?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nekasli sa s tym reklamuj to mas na to narok..technik prinesie novy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

janofrlo, skusala si menit kanal, na ktorom wifi siet vysiela? Robila si kontrolu vyuzitia jednotlivych kanalov nejakou apkou a skusala si nastavit ten, ktory je najmenej vyuzity s najslabsou intenzitou okolitych sieti? 
Vyuzivas 2,4 alebo 5 GHz pasmo? Ak ti zariadenia umoznuju vyuzivat 5 GHz pasmo, vyuzivaj ho, byva menej zarusene a ma viac kanalov.
Skusala si menit polohu routra?
Aj ked ty nic nezmenis, mozu sa ti zmenit parametre wifi pripojenia.
Ak vyuzivas pasmo 2,4 GHz, ktore ma 13 kanalov, ktore sa navyse prekryvaju, tak uz velmi maly pocet wifi sieti sa moze navzajom rusit. Nikto ti nezaruci, ze nastavenia wifi, s ktorymi teraz nemas problem s pripojenim, sa nezmenia. Teraz moze byt pripojenie stabilne a za par minut uz nie, aj ked ty nic nezmenis. Treba castejsie hladat najmenej vytazeny kanal.

Telekom ponuka cez Pojdeto ucitala, ktory ta nauci robit s PC a zariadeniami.

https://pojdeto.sk/sluzba/skolenia/skolenia-30min

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobry den,od piatku mi vypadava wifi,ci na telefone ci na notebooku,ruter som aj restartovala a nepomohlo,viete mi poradit? 

1. pozri staré témy, toto sa tu riešilo X krát, možno sa inšpiruješ. 
2. lepšie opíš svoj problém
 alebo volaj na zákaznícku linku, základnú diagnostiku zvládnu aj na diaľku 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar