Pevný Lte internet

Otázka

• 0

Ahojte. Swan, Orange,O2, majú túto službu dvaja dokonca neobmedzené data. Kedy to budete mať v ponuke aj vy? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

Telekom momentalne neplanuje nasadit LTE fixneho internetu. Je to vo hviezdach....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

idealna otazka tu:

aj mna to zaujima, hod to tam pls

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @andyandy754,

Tvoju otázku som vložil aj do Hodiny otázok. Odpoveď teda nájdeš v pondelok poobede tu:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom v CR tuto sluzbu davno poskytuje... na Slovensku o tom zatial len uvazuju ? Divne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skor by som povedal ze neuvazuju.. pozri si fora kolko uzivatelov SWANU ma problem s vypadkami a s kolisanim odozvy a rychlosti. Ta siet neni na to stavana.. na druhej strane asi prave preto masivne pokryvaju oblasti optikou a VDSL

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam kamarata v CR ktory tuto sluzbu vyuziva a je naruzivy hrac, nestazuje sa na odozvy alebo rychlost.. byva na dedine a tak ta siet u neho asi nie je vytazena, a podla mna to takto ma byt, tento internet je vhodny na dediny kde investicia do optiky alebo rozsirovania alebo obnovy VDSL-ADSL nie je navratna investicia..

Zial, na Slovensku sa vela veci nerobi logicky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kazdy operator ma inu politiku... ja mam ADSL takmer 16 Mbit a zatial to staci celkom.. pockam si radsej rok, dva kym aj nasa dedina bude pokryta   VDSL nez by som mal ist do  fixneho LTE 

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to mas stastie... mne viac ako 5Mbit nepustia... a zalostny upload pomaly prestava stacit uz aj na obycajne online hry.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skor by som povedal ze neuvazuju.. pozri si fora kolko uzivatelov SWANU ma problem s vypadkami a s kolisanim odozvy a rychlosti. Ta siet neni na to stavana.. na druhej strane asi prave preto masivne pokryvaju oblasti optikou a VDSL

dal som si od swan-u najnižší balíček pevného lte. lebo mi telekom nepustil viac ako 4 mega. nevypadáva nič. a kde ja potrebujem pevný lte tak tam fakt len vzduchom lebo mi nik kábel nebude ťahať 9 km do hôr. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matey premaž to tu, chlapi nech si to riešia cez SS

Riesi sa tu pevny LTE internet co je aj nazov temy. Navrhujem aby si sa nemiesal do topicov do ktorych nemas co priniest.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v prvom rade sa ukľudni, už tu nie sú príspevky ktore @Matey premazal. Oba moje príspevky môžete zmazať. Boli tu urážky jednotlivých členov medzi sebou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar