Rýchlosť internetu

Otázka

• 0

Dobrý deň tu Lukáš Hrubý z Vysokej pri Morave , Zemianske I. 146/21 pred par dnami som sa vás pýtal otázku že mám rýchlosť do 50 mb/s pritom mam program 80 mb/s teraz som meral rýchlosť a beží okolo 61,5 mb/s hovorili ste že mi testuju stabilitu linky ... kedy mi to pojde tych 80 mb/s ked rátam realitu tak okolo 75mb/s ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Maximálne 2-3 týždne, určite aj menej..

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ked mas maximalnu priepustnost 75 mbit tak je jasne ze 80 Mbit ti to nepojde .. 61,5 Mbit moze byt uz konecna rychlost... druha moznost je ze sa to zvysuje postupne a nie naraz takze este nejaky narast rychlosti by si ocakavat mohol. Pockaj este tyzden a ked sa to neupravi aspon na 70 mbit volaj technicku podporu, tam ti povedia ako to je nastavene

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem ... neviem ako mám priepustnosť iba tak pšíem lebo internet mi nikdy nešiel presne toľko ako som mal nastavený program tak dávam minus 5 mb

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ale musím povedať že internet zaťial beží perfektne . o 100% lepší ako radiolan čo som mal

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Internet na baze wifi- mikrovlnka sa neda ani porovnavat s kablovym netom ( ADSL, VDSL, optika).. pri kablovom mas lepsiu stabilitu , nekolisee ti odozva a rychlost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar