Výmena routra

Otázka

• 0

Dobrý deň, o dva týždne mi končí viazanosť Magio Internet L 8/1. Mám  4 ročný router ZyXEL P-660HN-T3A. Poslednú dobu ale dosť blbne,nepomáha ani reštart a obnovenie nastavení. Je možná výmena za nové zariadenie pri predĺžení viazanosti? Aké rotre (wifi a 4xLAN) sú v ponuke a v akých cenách ? Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

po novom uz davaju tusim len ZTE Speedport entry 2i

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka,a je to za poplatok formou prenájmu alebo si to ho musím zakúpiť? Prípadne mi ho poskytnú  zdarma? Alebo sa skôr oplatí kúpiť niečo kvalitnejšie, bežne predajné v obchodoch?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zober co ti daju. routre su "zadarmo" a ked nebude vyhovovat tak kupis nieco ine. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aha tak to je daka novinka. nam davali este zadarmo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pravdepodobne ide o poplatok za prenájom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aha tak to je daka novinka. nam davali este zadarmo

No už niekoľko mesiacov takto to funguje, lepšie je ale takto platiť prenájom aspoň môžeš reklamovať hocikedy aj po 2 rokoch ten router a komu aj rak nevyhovuje ten od telekomu môže si predsa zaň dať aj svoj router ktorý si kúpi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pointa je teraz v tom, ze ked sa ti pokazi, alebo nieco zblbne tak ti automatickjy daju novy. Prave preto platis tych 50 centov. Ak mas telku tak router dostavas zadarmo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aha, mame aj telku. Aj v minulosti som mal zariadenia ktore sa vracali telekomu, cize neboli moje a neplatilo sa nic. . Dokonca som aj reklamoval ten blbý Pirelli router lebo to bol des a hrôza. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar