Overovaci email pri registracii

Otázka

• 0

AHOJTE, 

kamoska sa zaregistrovala na nasom fore a neprisiel jej ten prvy overovaci email, je s nim nejaky problem? Email ma na gmaily a nedosiel nikde, ani do spamu...Jej nick je Ivet55. Dik za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 0

hm ak to nepreslo ja by som sa zaregistroval este asi raz

Hej asi len to, ale nick uz tento nevezme a kto vie, ci jej vezme jej email co uz raz zadavala,...ide to skusit :/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne ako som si myslel, nevezme dvakrat ten isty email. Nick skusila zmenit, ale emaily nema osem, aby to skusala :D Co s tym teraz? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V prípade technických problémov s Telekom fórom (nefunkčnosť fóra, problém s prihlásením a pod.) kontaktujte, prosím, administrátora na forum@telekom.sk

taze by som skusil napisat tu :)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hm no ked nepomohli tam tak neviem. ja keby som bol admin fora tak by som ten ucet vymazal niekde na pozadi a tym padom by sa dotycny vedel registrovat nanovo - aspon na inom fore mi to raz tak spravili ked som sa 1x zaregistroval zle

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
  1. Stale nic, nikto mi nenapisal tu ani na email ani na kamoskin email :)  co s tym teraz? Maju nejaku technicku chybu a tym padom prave prichadza aj o moznost vyhrat huaweiiii :))) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja sa prihlasujem vyše hodinu a až teraz da podarilo.Mam otazočku ako sa odprarat z viazamosti 24.mesiacov paušal happy xl volanie naj .Z 30.eur platim aj 160.ked mi naučtuju 988 sms kusov!Mam 50.rokov, ale už stači! Aj svine vedia kedy maju dosť, ale tyto s.ro., a.s., OSVÇ na SK  NIE?toto je  moja domovina,rodna  zem, vlasť , komu patri?Komu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zavolaj im alebo napis ci sa neda zvysit pausal, lebo zjavne nemas taky ako potrebujes

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok