magio go archiv

Otázka

• 0

Dobry den,

chcel by som sa spytat kedy bude mozne sledovat archiv cez Magio Go aktivovanej v baliku Magio SAT  a ci sa vobec uvazuje o zabezpeceni tejto sluzby. Napr. SKYLINK ma archiv aj pre satelitne TV. 

Dakujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň, myslíte sledovať nahraté programy z Magio SAT na službe Magio GO? Ak áno, tak pochybujem, pretože to sú dve typovo rozličné služby. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den,  mam pripojenie MagioSAT a v baliku mam aktivovanu sluzbu Magio Go. Chcel som si aktivovat doplnkovu sluzbu Archiv a bolo mi uvedene, ze to je mozne len k MAGIO TV - teda cez kablove pripojenie, comu som celkom nerozumel, lebo Magio Go je TV cez internet a taktiez streemovanie z archivu ide cez internet.  Ale taketo stanovisko som dostal v T- com-e.  

Dakujem a prajem pekny den. 

M. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

Aj káblová TV je akoby cez internet - cez pevné pripojenie (DSL, optika). K Magio SAT sa archív nedá bohužiaľ aktivovať hoci Magio Go máte k službe aktívne. Magio Go záznamy ukladá na server, satelitná TV to nemá kde uložiť keď nemá HDD. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den,

ja ale nechcem vytvarat svoj archiv, ale dostat sa cez net k prehravaniu programov TV stanic ( aspon slovenskych a  ceskych)  aspon 7 dni spat.  Napr. SKY link to ma bez problemov cez stream cez internet.  Preto som myslel, ze ked prehravam TV program on line  cez magio Go po zaplateni poplatku za archiv budem moct streemovat aj tieto programy.  Len to sa s TV. agio SAT neda aktivovat.

Obdobne funguje HBO GO kde vlastne vyberam programy z archivu  

Dakujem za info  

M  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar