Na Slovensku mimo územia Slovenska

Otázka

• 0

Dobrý deň, myslel som, že som s Magiom zažil už všetko, ale asi nie..Presťahoval som sa do malej dedinky v okolí NMnV a tam nemôžem sledovať Magio, lebo som MIMO UZEMIA SK REPUBLIKY..už fakt neviemči sa mám smiať alebo plakať, ale toto je asi konečná. Nejaká rada, tip čo s tým, lebo mňa nenapadá nič slušné..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Mal som rovnaký problém keď provider menil IP adresy, stačí zavolať na technickú podporu a nadiktovať svoju IP a odblokujú ti to.

Aspoň u mňa to tak bolo...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na tak neskutočne náročnú operáciu ako pridať IP adresu do výnimiek je potreba 3 dní, to je fakt neuveriteľné..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak trvá to trocha dlhšie, ale berme do úvahy že teraz je víkend a tieto menej závažné problémy neriešia z takou prioritou (aspoň ja mám takú skúsenosť). Ak ste už technickú podporu kontaktovali, v pondelok sa podľa mňa ozvú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak potom ešte raz skúste zavolať na technickú podporu alebo sa ozvať na e-mail centrum marketing@telekom.sk a urgovať to.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na marketing nie, oni to neriesia, a techjnicka podpora to vie spravit hned , staci im len viac krat volat ked sa nedovolas raz 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar