Tv magio nefunguje

Otázka

• 0

Od včerajšieho vetra večer nam nefunguju programy na tv magio.Ide nam stv1, stv2 , magio tv kanal, TA3, nahrávky a videopožičovna. Skusila som aj reštart aj odpojenie zo siete a stále to isté. v info o systeme mi vypisuje vnútorná chyba servera 500.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

chcel by som sa spytat či to mame vsetci alebo len my??lebo mne nejde nič!! neslo mi nasjkro sa ani prihlasit..teraz už ide..ale nejde mi ziadny program..mam len ciernu obrazovku....skusal som to aj cet PC ale mam doma aj magiogo box a ani tam mi to nejde....mohol by tu dat admin nejaky prispevok ci zas s tym nieco robia alebo mame len my problem??alebo mohol by niekto tu napisat komu vsetko pekne funguje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v takychto pripadoch je najlepsie riesenie hned volat na 0800 123 777 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prosím Vás neviete mi poradiť. Dnes mi kuriér doviezol nový Router a magio TV box. Zapojil som všetko internet šlape ale ked zapnem magio BOX mal by sa nastaviť sám ale vždy mi nabehne červené X. Neviete kde je chyba?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kuriér zariadenia doručuje s predstihom, pred aktiváciou služby. Internet aktívny môže byť, ale televízia zatiaľ nie. Treba čakať na potvrdzujúcu SMS o možnosti aktivácie , resp. inštalácie TV.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar