vypadavanie internetu

Otázka

• 0

Dobry den,chcel by som nahlasit vypadavanie internetu na adrese Skalite 594,02314,internet vypadava kazdy den na cca 3az5minut potom zase naskoci,ked to nastane kontrolka dsl zacne preblikavat az zhasne potom sa zasa rozsvieti router tp link(tento po vypadku sam za cca 5 min naskoci),mam aj routre od telekomu ked tam napojim napr. dsr 2641 tak router pri vypadku treba natvrdo restartovat vytiahnutim z elektrickej zasuvky az potom to nabehne,mohol by to niekto od Vas skontrolovat a aj pozriet sa na pripojku na dome dakujem.P

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

postni sem parametre linky mozno mas slaby odstup signalu od sumu, to moze sposobovat rozpady linky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odporucam miesto vypisovania na nejake fora zavolat priamo na technicku podporu - 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

postni sem parametre linky mozno mas slaby odstup signalu od sumu, to moze sposobovat rozpady linky

Snímka1.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hodnotu SNR mas prijatelnu, nemalo by dochadzat k rozpadom na linke, vyskusaj najst najnovsi firmware pre router a flashni ho.  Odporucam to robit vzdy cez LAN kabel, nie Wifi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hodnotu SNR mas prijatelnu, nemalo by dochadzat k rozpadom na linke, vyskusaj najst najnovsi firmware pre router a flashni ho.  Odporucam to robit vzdy cez LAN kabel, nie Wifi

firmware som nahral z tejto stranky http://cz.tp-link.com/download/TD-W8961NB.html#Firmware,

ale myslim ze to bol ten isty co tam bol novsi nieje asi vid foto,potom som dal tovarenske nastavenia ,uvidime ako sa to bude spravat

Snímka.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar