Happy XL lepsia cena

Otázka

• 0

Zdravim je  možné sa dostať pri pausali aj na neaku lepsiu cenu ako ponukaju 22 euro za pausal XL napriklad ?? pripadne viete my poradit ako na to lebo vsetci my ponukaju len to co kazdemu co sa ym zda priam  smiesne nato ze v telekome som cez 15 rokov Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Ty, nechcel by si platit 10 € , nahodou?:)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno je to možné získať výhodnejšie ceny za tento program,ale,až po skončení viazanosti a bez telefónu.Viem ti poradiť..? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Juraj0506 Ahoj, som v Telekome už pár rokov, mal som pausal XL, už som po viazanosti, ale poslednú ponuku od ret. som dostal na 24 € za XL. Ako by som mohol získať ešte výhodnejšiu cenu/iné výhody? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

SMutne ze pocujem ze Xl  20 21 euro XL s huawei p10 lite 24 e a mne nukaju ze 26 bez mobilu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za 21 € XLko asi momentálne nedajú nikomu... alebo len niekomu kto je milion rokov v telekome. Sám som s retenciou komunikoval mesiac a nedohodli sme sa na ničom inom ako XLku v cene o ktorej hovoríš.... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak Telekom má určité podmienky komu a ako dá lacnejšiu službu, a jednou z nich je aj doba, počas ktorej je zákazník v Telekome, pri ďalších sa kontroluje či platí faktúry v splatnosti, nemá (nemal) upomienky, neboli obmedzené služby, dodržiaval zmluvu a pod. A už vôbec zľavu nedajú novému zákazníkovi, iba ak by bol nejaký bonus za prenos čísla. A myslím si, že dať 39, resp. 35 eurový paušál za 26€ je férová ponuka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

novemu zakaznikovi nikto neda nikde zlavu pri takychto sluzbah, jedine pri prenose a pod. Nemaju za co dat zlavu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.