IPTV

Otázka

• 1

Dobry den,

je nejaka sanca ako dostat IPTV do androidtv a zbavit sa tak skaredeho STB od telekomu? Mam optiku od telekomu a nepaci sa mi takmer nic na STB od telekomu. Jedina vyhoda je, ze to ma HDD a ze mozem nahravat. Toto viem vsak ozeliet, kedze si platim archiv (ktory je aj tak len na Sk a SD) ... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

magio go box - nic ine,a le to nie je plnohodnotne riesenie pre teba asi 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práve som testoval včera na nejakom android tv boxe z číny (android 5.1) magio go (ale musíš dať najnižšiu verziu  - 1.0.6) Sk programy idu OK, dokonca aj Tuki TV a aj tie 4 HD Sk základné programy idú aj archív je v HD - teda išiel archív Markíza HD (čo ma prekvapilo). Samozrejme športové programy a premiové ani neťuknú, je tam ochrana. Chcel som vedieť aký to bude mať obraz na TV 107 cm, ked už preklápajú  tie programy do HD, či sa oplatí zobrať ten magio go box za tých 70€.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

oplati, mam to doma a s HD je to pecka, telku mam tiez 107

mam to ako treti domaci box + na vylety, ale dom som mimoriadne spokojny, 70e a mas vyriesene, magio go mam zadarmo, taze parada - dufa,m ze HD budu pridavat 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tuším som niekde čítal, že začiatkom septembra preklopia dalšie hlavné SK programy do HD, ešte tak všetky DS do HD a bude to bomba, inak ten HD obraz sa mi pozdáva celkom fajn, aj ked neviem aký grafický procesor je použítý v tom magio go boxe, nepodarilo sa mi to najsť,, ale asi to bude na nejakom ARM procesore ako majú skoro všetky tieto TV krabičky.:) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar