Otázka

• 0

Mam magio-internet VDSL s rychlosťou pripojenia 30Mbps,router ADB W3212.Po kábli je rychlosť bez problémov dosahuje deklarovanú rýchlosť,ba aj čosi viac,no cez sieť wifi  nie,rýchlosť kolíše a dosahuje niečo cez polovičnú rýchlosť.Málokedy dosiahne požadovanú rýchlosť. Skúšal som reštart,diaľkové nastavenie operátorom,aj zmenu kanálu vysielania ,aby sa sieť nerušila so susednou,no nepomohlo,ba vyskúšal som aj iný router,taký istý model,no bezvýsledne.Poradí niekto?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

cez polovicnu rychlost to je kolko 17 Mbit ? Aky typ ineho routra si skusal. Skusal si zmenit sirku pasma wifi z AUTO na 20 Mhz ? Tento router ma slabsi dosah, ma integrovane  wifi antenky.  Ja ho mam tiez doma prave kvoli slabsiemu dosahu som dokupil wifi repeater a signal mam po celom dome plny, akurat ze sa zvysila odozva z 25 ms na 40 ale s tym treba pocitat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to je jasne ze po kabli budes mat takmer vzdy plnu rychlost.  Bezdrotovy signal je ruseny zariadeniami ktore pracuju tiez na frekvencii 2,4 Ghz + prekazky v sireni signalu, pohlcovanie signalu stenami atd. Skus v routri vyskrtnut normu  G a nehaj zapnutu iba N a B + skus zmenit sirku vysielania wifi z AUTO na 20 Mhz a skus prepnut kanal na 1, 6  alebo 11 ( najvhodnejsie kanaly pre 2,4 Ghz pasmo)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Wifi repeater určite TP - LINK, najlepšie typ TL-WA850RE, tento je perfektný..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chlapi.....nemém problém s pokrytím signálom,to je OK,po celom byte,no problém je kolísanie rýchlosti v sieti wifi,nepomohli ani uvedené rady

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zrejme zarusene 2.4 Ghz pasmo  najlepsie je kupit vlastny router ktory zapojis za ADB uz aj s podporou 5 Ghz

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz