Internet v mobile

Otázka

• 0

Dobrý deň prajem! Rád by som sa opýtal, využívam v telefóne paušál Happy L v ktorom mám predplatené 2 GB internetu. Síce som ich už prečerpal ale rýchlosť internetu je stále rovnaká a na prekvapenie rýchla. Akože nestažujem sa, len mi to príde divné, Prečo to tak je ? Poprípade sa chcem vyvarovať nejakému plateniu navyše keď nemusím. Ďakujem!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ešte som zabudol dodať,že pri programe Happy L sa dáta navyše nespoplatňujú.Akurát sa spomalia,a,ak chceš vyššiu rýchlosť,tak si musíš dokúpiť dáta navyše.Mne väčšinou pred koncom zúčtovacieho obdobia príde,že ste minuli 80% dát...Ako píšem hore,raz som vyčerpal dáta a prišla mi sms,že som vyčerpal dáta a rýchlosť bude spomalená,ak si nedokupím dáta navyše.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teraz je,už 3GB dát...Ja som spokojný ???. Ja som za celé obdobie,len raz prečerpal dáta,lebo som bol 10 dní bez WiFi. Mne 3GB dát v pohode stačí,vzhľadom k tomu,že žijem a pracujem v mieste trvalého bydliska a tak doma mám možnosť využívať domáce WiFi pripojenie. Na dnešnú dobu je podľa mňa minimum 2-3GB dát na mesiac,ak človek má doma WiFi pripojenie. Pokiaľ je niekde,kde nieje WiFi pripojenie,tak 3GB dát na mesiac nestačí ???.Tiež mám Happy L a tento program mi vyhovuje ?.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar