Smart Home - Cloud

Otázka

• 0

Dobrý deň,

pýtal som sa v predajni, že ked si kúpim ten Smart Home, či potrebujem do kamier aj pamäťové karty a viem si na ne nahrávať záznamy, ,alebo len na ten Magenta Cloud. Keď nemám v telekome nič ako ho dostanem ten Cloud a či by bol zadarmo. Na predajni mi to nevedeli ukázať, lebo vraj predajca nemal Clou aktívny, vedel mi len ukázať kamery v online službe.

ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Do interiérovej kamery si musíš zakúpiť microSD kartu, nájdeš ich takmer kdekoľvek. V exteriérovej kamere je pamäťová karta zabudovaná. V rámci fungovania cloudu pripravujeme zmeny, všetci zákazníci Magenta SmartHome získajú Magenta Cloud bezplatne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Ivan_Rozkov,

odpoveď na Tvoju otázku nájdeš dnes medzi   16 - 17:00 tu:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Do interiérovej kamery si musíš zakúpiť microSD kartu, nájdeš ich takmer kdekoľvek. V exteriérovej kamere je pamäťová karta zabudovaná. V rámci fungovania cloudu pripravujeme zmeny, všetci zákazníci Magenta SmartHome získajú Magenta Cloud bezplatne.

Dnes som dostal ext kameru. Ako to je s tým cloudom. Bez toho to nemá využitie, iba ako live camera.

Tiež som kúpil na skúšku dve radiatorové hlavice, ale cez aplikáciu ich neviem spárovať s centrálou. 

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes som dostal ext kameru. Ako to je s tým cloudom. Bez toho to nemá využitie, iba ako live camera.

Tiež som kúpil na skúšku dve radiatorové hlavice, ale cez aplikáciu ich neviem spárovať s centrálou. 

Ďakujem

zainstaluj original app "midlink lite" pre kameru od vyrobcua budes mat kompletny cloud pristup do kamery priamo od vyrobcu nie od tretoradej spolocnosti!! zaroven ziskas aj pristup na jej pamatovu kartu, vratane pristupu k zaznamom, najflexibilnejsie riesenie..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.