Otázka

• 1

Dobrý večer. Všimol som si že do Valalík boli zavedené optické káble. Dnes mi prišla správa že už čoskoro budem môcť túto optiku využívať, ale v plánovaných lokalitách o obci Valaliky nie je nič písané. Potešilo by ma ak by ste mi zistili kedy je plánované spustenie na ulici Zvoničná. Ďakujem za skorú odpoveď. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Ahoj v tvojej lokalite je naplanovane spustenie optickej siete nasledovne

Datumy spustenia sa mozu trochu posuvat ale kazdopadne ak este nie je siet v prevadzke coskoro urcite bude :)

optika.jpg

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v tom zozname je uvedena iba Plotova ci sa to v buducnosti rozsiri aj na vasu ulicu je otazne. Mozes sa opytat na pokrytie@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aha aj tak vďaka no na našej ulici sú optické káble už v zemi preto som sa pýtal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to možné, že bude v tom súbore ešte aj ich ulica @filipec12, pretože ono je to tam všetko poprehadzované, skúsim to nájsť podľa ulice.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bohužiaľ, Zvoničná sa tam naozaj nenachádza, a keďže je to na opačnom konci mesta, nepredpokladám skoré rozšírenie až na túto ulicu. Možno sa to časom zmení.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím je možné že na Ulici Zvoničná 54 už je spustená optika aj cez to že je plánovaná na 15.12.2017? Nakoľko Na tejto ulici píšu že je dostupný optický internet.

optik.png

tak.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar