Otázka

• 0
Mám dotaz ohľadom ponuky HD kanálov na magiu Digi Slovakia presunula športové HD kanáli do základnej ponuky Digi šport 1 -5 a tiež Sport 1 a Sport 2  moja otázka znie či neuvažujete o podobnom kroku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 0

podla mna ak by uvazovali, tak to spravia uz teraz - bola idealna prilezitost 

matey spominal, ze bude este jedna hodina otazok v septembri s nejakym manazarom, tak si treba pripravovat taketo otazky :) 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V ponuke televizie L uz pribudla informacia ze digisporty 1-5 su v ponuke sd/hd. Mat balik sportovy hd iba kvoli sport1 hd a sport2 hd mi pride zbytocne (eurosport 1 a 2, novasport 1 a 2 a po novom aj digisporty hd su v zakladnej ponuke balika L). Viem ze su tam este aj ine sportove programy ale neviem ci prave kvoli nim si ludia tento balik aktivuju. Mohli by to zrusit uplne.aj ponuka 6 mesacnej viazanosti pri baliku sportovy hd zmizla.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

niečo budu musieť  urobiť digi ponuka v základnej ponuke 25 HD kaníálov za 9,60 Eur  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

DIGI patri pod Telekom takze kto nebude chciet IPTV alebo Satelit od nich, da si kludne DIGI  im to bude jedno :D

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ilúzia konkurencie :D

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ja vidim problem v tom, ze si platim HD Sport balik a teraz vlastne budem platit za co? Ostatni to budu mat zadarmo. DigiSporty, Eurosport, Nova sport a sport1a 2...

to vsetko uz je v ostatnych balickoch rozhodene v HD. ten zvysok co ostal v HD Sportovom ma nezaujima a teraz to uz tazko zrusim :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mam to iste vcera som zrusil cez telefon hd sportovy pani bola velmi ochotna a 31.8 budem mat v zaklade sport1aj 2 HD plus vsetky sportove HD uz su

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Trochu mimo sportu,by som "rad" spomenul kanal Discovery Showcase HD. Neskutocny odpad vysielaju,stale to iste dookola,pol dna tam ide varenie (na Discovery !!) nechapem preco Discovery vsetok svoj obsah vysielaju stale v SD kvalite,na NGC sa ani zdaleka nechytaju...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mam to iste vcera som zrusil cez telefon hd sportovy pani bola velmi ochotna a 31.8 budem mat v zaklade sport1aj 2 HD plus vsetky sportove HD uz su

No ja asi tazko len tak odstupim, kedze som pred troma mesiacmi predlzil viazanost, alebo sa to da? Lebo teraz naozaj budem platit zbytocne za prazdny a asi neexistujuci balik. Som zvedavy, co v nom vlastne ostane... iConcert? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak skúsim, len ešte počkám, ako bude vlastne všetko vyzerať od zajtra. Verím, že na webe rýchlo ukážu balíčky a predpokladám, že HD Sportovy zrušia aj sami. Inak nemá význam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Peter Palovič da sa to - zavolaj im

Zavolal som a zrušil som to, keďže všetky programy XL balík pokrýva čo chcem... a bola to otázka 2 minút. Rešpekt Telekom!!! A ďakujem bu2ckland za tip! :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar