Načo je nám HD rodinný balíček

Otázka

• 0

Dobrý deň chcem sa spýtať ako užívateľ magio satu keďže som si službu HD rodinný balíček aktivoval lem kvôly Digi Sportom v HD kvalite na čo mi bude HD rodinný balíček keď od 1. Septembra bude Digi Sport v HD kvalite v základnom balíčku u mňa v L - kovom . Plánujete rozširovat ponuku kanálov v tomto balíčku lebo platiť skoro 4 eura za niečo čo neexistuje je blbosť ... ďakujem za odpoveď  ... s pozdravom Martin

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Martin, mohol si položiť svoju otázku do fóra   "Dobrá správa, všetko v HD" , aspoň by @Matey /Telekom/ svojou prípadnou odpoveďou zabil 2 muchy jednou ranou ...

:)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

RomanR ... ale ani v tvojom prispevku na to nikto nereagoval a asi vieme preco sluzby ziadne hlavne ze sa plati ... tiez by si nad tym uvazoval keby platis HD rodinny balik v magio sat a cuduj sa svete taky ani neexistuje (pozri si hlavnu stranku a extra baliky je tam len HBO a madari) tak chcem vediet za co platim . Ked som im volal jeden operator mi dokonca tvrdil ze je to promo akcia ked skonci od 1.9 budu Digi Sport v HD uz len s balickom extra HD rodinny co je blbost a druhy operator mi to potvrdil ... tak bud pridaju nejake HD programy naviac kedze nejake ubudli alebo ako nas najinteligentnejsi prispievatel bu2ckland spominal si to zrusim len nech sa ku.va uz niekto vyjadri potom na co je nam forum nie ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar