Diskusia na tému SmartHome

Otázka

• 0

Ahojte všetci,

pripravili sme pre vás na fóre diskusiu, v ktorej sa môžete opýtať na čokoľvek, čo vás zaujíma o SmartHome a SmartLiving.

S Magenta SmartHome máte stále prehľad o svojej domácnosti a spravíte z nej inteligentný domov. Viete, čo sa doma deje aj v čase vašej neprítomnosti. Ešte predtým, ako prídete, si nastavíte svoju domácnosť, aby na vás pripravená čakala.

vo štvrtok 24.8. od 16.00 do 17.00 h vám náš riaditeľ  pre produkty a služby Juraj Bóna a produktový manažér Rudolf Klein odpovie na vaše otázky o SmartHome.  Budú tu celú hodinu iba pre vás :)

Ak vo štvrtok nebudete môcť, môžete zanechať otázku aj vopred a bude zodpovedaná vo štvrtok.

Tešíme sa 
:)

Ako položiť otázku:
Ak ste už registrovaní na fóre alebo v Môj Telekom, stačí sa prihlásiť. Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa do fóra pár klikmi. Potom už stačí iba napísať vašu otázku do okienka pod diskusiou a odoslať ju. 

banner-smarthome.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

39 odpovedí na túto otázku

• 0

samozrejme ze lokalizaciu mam zapnutu, inak pocasie nezobrazuje  :) a mam zapnte aj "aktualizacie" na pozadi 

este ako mam resetovat napr smart zasuvku ako si mi radil, neviem nkde v app najst moznost reset pocitadla spotreby, nasiel som jedine vymazat zariadenie coz je zdlhava procedura a opatovne bude treba zasuvku parovat je to dost neprakticke

Ahoj @pmaster777 

Áno, zásuvku by si musel vymazať a znovu napárovať. Do budúcnosti zvážime aj praktickejšie riešenie. Počasie teda preveríme. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked ste natoľko smart, ako je mozné, ze Telekom nemá zaujem na fakturu umiestnit sluzbu "pay by square" (platba faktury cez QR kod) alebo platbu čiarovým kódom? 

Ahoj @belco1 

v našich elektronických faktúrach máme odkazy hneď na štyri najvyužívanejšie slovenské banky. Po kliknutí na ne sa otvorí internet banking aj s predvyplnenými údajmi. Do budúcnosti však máme na pláne aj pridanie QR kódu na naše faktúry.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

máme za sebou prvú diskusiu na tému SmartHome. Ďakujeme všetkým za otázky a za záujem. Chystáme pre vás ďalšiu hodinu otvorených otázok aj na iné témy, ďalšie detaily vám prezradíme čoskoro. Prajeme vám všetkým príjemný deň. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

otázka od @Ivan_Rozkov,

pýtal som sa v predajni, že ked si kúpim ten Smart Home, či potrebujem do kamier aj pamäťové karty a viem si na ne nahrávať záznamy, ,alebo len na ten Magenta Cloud. Keď nemám v telekome nič ako ho dostanem ten Cloud a či by bol zadarmo. Na predajni mi to nevedeli ukázať, lebo vraj predajca nemal Clou aktívny, vedel mi len ukázať kamery v online službe.

je po 17:00 a žiadna odpoveď. Tak nechápem, načo ste mi posielali mail.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je po 17:00 a žiadna odpoveď. Tak nechápem, načo ste mi posielali mail.

ale odpovedali ti, len si poriadne pozri forum. viem ze telekomakou treba **piip** a aj tak nic odnych nedosiahnes ale teraz im krivdis..

odpoved ktoru ti poslali: "

Ahoj @Ivan_Rozkov 

do interiérovej kamery si musíš zakúpiť microSD kartu, nájdeš ich takmer kdekoľvek. V exteriérovej kamere je pamäťová karta zabudovaná. V rámci fungovania cloudu pripravujeme zmeny, všetci zákazníci Magenta SmartHome získajú Magenta Cloud bezplatne.

K otázke na babysitter - áno, dá sa tak nastaviť a použiť. 

"

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

1. nad tym vratnikom rozhodne uvazujte, lebo toho by som prijal

2. skoda ze sa ceny menit nebudu, spominate 32 zariadeni . Ak by som si dal vacsinu pre mna vyuzitelnych produktov tak mi treba na to samostatny plat :( 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ivan_Rozkov Tvoje otázky boli zodpovedané. Pre istotu ale vložím odpovede aj do Tvojich vytvorených tém.

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

juraj.bona Matey  Všetky zariadenia máme na sklade a sú postupne vyskladňované. Kuriéri ich priebežne doručujú, budú Ťa čoskoro kontaktovať. 

Aktualizácia aplikácie bude dostupná v najbližších dňoch. Nové zariadenia budeš môcť od zajtra pridať aj do starej aplikácie. 

Situáciu s počasím, ktorú popisuješ, sme zatiaľ nezaznamenali, preveríme to. Uisti sa však prosím, že máš povolenú lokalizáciu. 

juraj.bona Matey ako je mozne ze zariadenia ktore uvadzate ze mate na sklade niesu dorucovane a ani dorucene za 2 tyzdne od objednanie? to uz zacina svedcit o  spolocnosti ze aj clen manazmentu verejne klame!!! cislo objednavky mam ?????5 cize aj ked vasa spolocnost dokaze vybavit iba za jedinu objednavku denne uz davno ak zariadenia skutocne ma mala poslat!! na infolinke bezmocny cloviecikovia iba davaju informaciu ze zasielku od stvrtku kedy tu prebiehala smart hodinka  ma kurierska spolocnost a ked ich dotazem na cislo zasielky tak zrazu zacinaju vyhovarat ze kurier este neprebral!!! cize tento tyzden urcite dorucene nebude kedze je biekolko sviatkov, tak sa pytam nehanbite sa ? davam podnet konpetentne urady z dovodu klamlivej reklamy! 

pri ibjednavke mi pani povie ze dorucujete do 2-3pracovnych dni az prejdu zavilam na infolinku v akom stadiu je objednavka tak uz sa cas dorucenia meni na 5-7pracovnych dni !! za poslednych 8 rokov co som vasim klientom stale kedykolvek vam zavilam napisem alebo objednam akukolvek sluzbu ci na osobu alebo niektory z spolocnosti kde posobym stale neaky problem stale problem nejde system, novy system vecne probkem z systemom atd.  uz kazdy prizvukujem kazdy dusevne svojpravny clovek-zamestnanec telekomu davno mal opustit (a mozno aj uz opustili?) spolocnost telekom a obchadzat ju velkou oklukou!!!

Editoval/-a pmaster777
oznacenie adresatov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @pmaster777,

pošli mi Tvoje číslo do správy - preverím to.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

co sa zmeni zajtra je statny sviatok, prides zajtra ty alebo niekto dorucit?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

...necham sa prekvapit ako “charakterne” sa k vzniknucemu problemu z sytrany telekomu postavy telekom!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@pmaster777kedy Ti zariadenia dôjdu som Ti napísal do súkromnej správy. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano cital som udajne stvrtok, cize 7dni po termine ktory uvadzate. preto pisem a som zvedavy ako ma budete odskodnovat za umyselne prietahy z vasej strany nakolko ste vedeli a viete ze zariadenia nemate skladovo a tvrdite ze mate...,  na ziadnej pobocke ani niesu a udajne ani nebudu co som obvolal par pobociek iba na objednavku cez stranku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar