Zistit pin kod

Otázka

• 0

Pekný den potreboval by som zistit moj PIN KOD kedže papiere od neho doma nemam a nenachadzam sa práve doma po aktualizacii na mobile sa mi restartol mobil a kedže som bol v zahraniči a tam som stratil SIM kartu tak ked som prišiel na SK tak som vybavoval novu s tym istym cislom ale na PIN KOD som zabudol kedže ani raz odtvedy nebol vypaty.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

PIN kód ako taký sa zistiť nedá, ale dá sa zmeniť za pomoci PUK kódu, ktorý sa dá aj bezplatne zaslať poštou. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

PIN kód máte napísaný v balíčku, kde bola SIM karta. Keďže tento balíček nemáte, jediná možnosť je znovu vyskúšať zadať PIN kód a po zadaní troch zlých pokusov budete musieť zadať PUK kód. Spôsoby, akými sa dá PUK získať, sú tu už viackrát napísané. Ja Vám skopírujem jeden od @ASK :

“Ak nemáte PUK kód, môžete oň požiadať jedným z nasledujúcich spôsobov:

• osobne v predajni Telekom, kde vám PUK kód vystavia na počkanie.
  • telefonicky na Zákazníckej linke Telekom 0800 123 456, kde vám operátor následne pošle PUK kód poštou na adresu trvalého pobytu alebo sídla firmy.
  • e-mailom cez kontaktný formulár Napíšte nám. Do tela e-mailu, prosím, uveďte vaše telefónne číslo, meno, adresu, dátum narodenia a v prípade spoločnosti názov a IČO. PUK kód vám zašleme poštou na adresu trvalého pobytu alebo sídla firmy.
  •  

Vystavenie PUK kódu je bezplatné.

PUK kód je možné zaslať výlučne doporučenou poštou na adresu trvalého bydliska. Iná forma zaslania nie je možná.”

S pozdravom

Samuel Stejskal

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar