Datove toky HD pri Magio IPTV cez optiku

Otázka

• 0

Ahojte,

hlavne sa pytam @Matey:

Ake su presne datove toky pri HD programoch, hlavne mi teda ide o sportove programy pri Magiu cez optiku? Rozlisuje sa a berie do uvahy, ze je Magio TV zriadene cez optiku a nie cez DSL v zmysle, ze cez optiku su datove toky vyssie? Niekedy bol na to balicek Optik, ale teraz ho neviem najst akosi.

Viem, ze sa to tu riesilo, ale nikde som nenasiel presnu odpoved.

Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Mňa by to tiež zaujímalo. Mám síce VDSL, ale dátový tok na HD bude asi rovnaký. Meral som akú mám priepustnosť v dome cez powerline adaptér a zdá sa mi to málo na HD. Viď priložený obrázok. Rx iba 1920kB/s. Kábel ťahať kvoli Magiu do obývačky to by bolo moc práce, vŕtať a sekať, omietku opravovať, atď. Jedine powerline prichádza do úvahy. Takže teraz neviem či si objednať Magio či nie.

powerline.jpg

Editoval/-a sm5050

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @oneilque,

6 MGBT.

Pekný deň

Matej 

Dakujem za odpoved. Neuvazuje sa aspon pri sportovych programoch to zvysit v pripade optiky? Asi by to nebolo technicky jednoduche, kedze je tam stalo (V)DSL, ale nieco ako bol (je) Optik balicek vybranych programov s vyssim bitratom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

6mb je pre hd ,3mb je SD, tak preco davate magio TV na DSL net ked je tam len10mb linka ? ktomu ponukate tv este na viac TV :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie kazdy ma 10 mbit linku..ja mam 16 mbit ale pripustam ze takych je relativne malo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar