ČT šport

Otázka

• 0

Aj keď tu už nikto skoro z ST nereaguje, skúsim...Už tu dlho nebola otázka k požiadavke "športujúcich fanúšikov" o zaradenie ČT šport do ponuky Magia. Možno sa niečo pozitívnym smerom posunulo,či?:-(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

jak ze nikto nereaguje? reaguju ale necakaj, ze ti na to budu odpovedat dokola,. ved uz XY krat napisali, ze nemaju vysilacie prava 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi takto bu2:

1. Vidíš nejakú reakciu ST na posledné otázky tu dotazujúcich sa? Ja nie...

2. Jasne píšem, že "už dlho" nebola otázka k ČT4 - mohlo sa niečo zmeniť,že?

3. Áno - nemajú vysielacie práva, ale tie sa dajú kúpiť si myslím, alebo nie?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Igor56,

k žiadnej zmene nedošlo - stav je rovnaký. Ak sa niečo zmení, určite o tom budem informovať.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

Čt sport je od 15.11. v ponuke ale mne to na IPTV žiaľ vypisuje, že program nemám v mojich predplatených balíčkoch, rovnako

u rodičov je neprístupné Déčko/ČT art. Takže to nie je pre všetkých? Je to zaradené do detského a športového balíka? Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@GaboC máš balík M? Ak áno možno to tým bude, osobne mám balík L a tieto programy mi idú, čiže je dosť možné, že sú tieto programy až od balíku L.

Odporúčam ale sa prípadne ešte pre presnejšie info informovať na infolinke (0800 123 456) či na chate alebo napíš im do správy na ich facebook stránke.

Alebo možno odpoveď by mohol vedieť @Ľuboš alebo @Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano, mam balik M. Ak niekto nema aktivny detsky balik a sportovy balik, neuvidi ani jednu z tychto troch novych ceskyc stanic. Dakujem za odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar